יום שלישי , אוקטובר 15 2019
דף הבית | AVB | מצוינות, שותפויות, גלובליזציה ולוחות זמנים – AVB ממעוף הציפור בדרך ל-ISE

מצוינות, שותפויות, גלובליזציה ולוחות זמנים – AVB ממעוף הציפור בדרך ל-ISE

שתי ציפורים בראיון אחד- גיורא אלגר, מנכ"ל ובעלים ורויטל אגמי, מנהלת מכירות ב-AVB. שיחה מרעננת עם שני אנשים שנעים בקצב לא רגיל אפילו לתעשיית ה-AV, מגוון תובנות בנוגע לשוק ה-AV וקצת על השנה העמוסה שעברו ב-2018 עם הצטרפותם ל-PSNI העולמית

אחד החללים בכפר המכביה (צילום - AVM)

הצטרפות ל-PSNI היא עניין משמעותי ממספר היבטים. הארגון חרט על דגלו אמינות, מצוינות, דיוק וסנכרון מושלם בין כלל השותפים. עד כמה השינוי התפיסתי משפיע ?

אלגר: "מדובר בתפיסה שונה לחלוטין. החיבור הסינרגטי של מספר רב של שותפים מתורגם לעוצמה שהלקוחות מתחברים אליה, בעיקר לקוחות גלובליים. מבלי להזכיר שמות, מדובר בחברות המובילות והמוכרות ביותר בשוק העולמי. כשלקוח בסדר גודל כזה פונה אליך, הוא יודע שהוא יקבל את הטכנולוגיה העדכנית והמתקדמת ביותר, שהוא ייהנה מתכנון מוקפד עם תשומת לב מלאה לפרטים הקטנים וכמובן עמידה בלוחות זמנים- אחת האמונות הגדולות שלנו ב AVB מתחילת הדרך, ולכן השילוב ב PSNI טבעי עבורנו ועבורם."

אגמי: "אפשר להסתכל על זה בעוד זווית, אנחנו מגיעים לעבודה בשלבים האחרונים של הפרויקט, מיד לאחר הבינוי, המיזוג, החשמל והריהוט. כל עיכוב שלהם משפיע עלינו בהיבט אחד משמעותי– הזמן שנשאר לנו למסור את הפרויקט, וכפי שגיורא ציין, אין סיכוי לאיחורים. אנחנו גאים לשתף שעמדנו במספר יעדים משמעותיים בפרויקטים יוקרתיים בני שבע קומות בעזריאלי החדש ועוד שלוש קומות בפרויקט מקביל ברוטשילד."

אלגר מוסיף: "פרויקט אחר שאמור היה להתחיל באפריל ולהסתיים בסוף אוגוסט, התחיל בפועל בתחילת אוגוסט והסתיים בסוף אוגוסט. כחברה שעובדת בצורה גלובלית, אנחנו מדברים לרוב על פרויקטים בעולם של התאגידים הגדולים, בהם כובד משקל ההחלטות עובר לחברות ייעוץ ואינטגרציה גלובאליות ומי שמכתיב את הקצב אלו חברות הפיקוח. חברת AVB פיתחה מיומנויות חשובות לכניסת 'גרילה' לפרויקט והשלמתו במועד חרף כל האילוצים."

אילו מגמות אתם מזהים בשנה האחרונה ?

אלגר: "דרישה שהופכת למגמה היא נושא ניהול הפרויקטים. מדובר באתגר לא פשוט היות ונושא התקשורת ה'פרויקטלית' הינה קריטית. מנהל הפרויקט, או PM בשפה המקצועית, נדרש לרמות דיווחים שאינן מוכרות בישראל תוך ניהול מספר רב של ממשקים במקביל מול מדינות השוכנות ביבשות ובשעות שונות, הבדלי מנטליות ואילוצים נוספים. אותו PM הוא למעשה ה'מנצח' ברמת הביצוע והזרוע שמדווחת אלינו. הוא חייב להסתכל על הפרויקט ברזולוציות גבוהות וגם ממעוף הציפור ולסנכרן בין הגורמים. תפקידו בין היתר הוא להרים דגל עוד לפני שהתרחש עיכוב, תקלה או חוסר כלשהו. ככל שהוא יעיל יותר, העמידה בלוחות הזמנים הצפופים הופכת קלה ומשפרת את הרווחית. התנהלות מקצועית זו אפשרה לנו לצאת למספר פרויקטים במקביל באתרים שונים בעולם, במקום לבצע אותם אחד אחרי השני."

הפרויקטים הנחשקים ביותר (צילום AVB)

שתפו לגבי דרישה ייחודית בה נתקלתם השנה

אלגר: "ביצענו מספר פרויקטים בחברות אשר מקימות אולפני שידור שלא היו מביישים אולפני טלוויזיה מובילים. הדרישה עולה כחלק מטרנספורמציה בארגונים המובילים בעולם, אשר מבינים שמימוש יישומי וידאו, פנים וחוץ ארגוניים, מצריכים את הסביבה, התנאים והטכנולוגיות הטובים ביותר, אולם יחד עם זאת נגישים ופשוטים להפעלה. אנחנו מאמינים שגם דרישה זו תהפוך למגמה בארגונים חזקים במטרה לשמר את הפער האיכותי בניהול התקשורת של כוח האדם שלהם."

מלבד השותפות העולמית, AVB הידקה את קשריה עם מספר יצרנים מובילים באמצעותם שיפרה את מערך הפרויקטים שלה

אלגר: "מתחילת הרבעון השני ב-2018 התמקדנו באינטגרציה ובמתן שירותים בצורה הטובה ביותר שניתן. הדבר נעשה באמצעות הידוק קשרים מול יצרניות ה-AV המובילות – Crestron ו-Extron. זכינו לזמני אספקה מהירים וכן היכולת להתחרות בפרויקטים עם מחירים מעולים. הן מצידן זכו לעסקים חדשים ומרתקים אפילו עבור יצרניות בסדר גודל כזה."


אגמי: "לקוחות שמשתמשים בתקשורת וידאו, או בשמה המקצועי Unified Communications, מחפשים יותר פתרונות מדף, אולם עדיין נותר האתגר של הטמעתם בחדר הועידה או החלל המיועד לשיחות. החלטנו להרכיב מספר ערכות פתרון בתצורה הדומה ל-WeWork. הלקוח מקבל פתרון אחיד, ניתן לשכפול ומותאם לצרכיו כשהוא יודע בדיוק כמה ישלם עבורם ואין לו בעיה לשנע אותם לסניפיו בכל מקום. הערך לתמורה גבוה במיוחד וזו מגמה שתימשך ב-2019."


אלגר מסכם: "אנחנו ממשיכים לבנות שותפויות מניבות בצורה הדדית. אנחנו בהליכים להפוך לשותפים עסקיים של חברת IBM ונמשיך לייצר ולתחזק שותפויות נוספות שישרתו את הלקוחות שלנו גם ב-2019, שמסתמנת כבר עכשיו כאינטנסיבית במיוחד בכל ההיבטים עליהם דיברנו. נתראה ב-ISE הקרוב בכנס PSNI."