יום חמישי , פברואר 25 2021

משדרים לייב מהשטח? הפתרון החדש של IVS ואומניסטרים – בול בשבילכם !

רק במהלך צילום הפקת הכתבה נפל לי האסימון לצרכים הרבים בפתרון. תקופה שבה חתונות נערכות בצמצום והחוגגים ישמחו לשתף אורחים שנשארו בבית, שידורים מהשטח לרשתות חברתיות ולא ריצת בוקר של חבר בלי לזלזל אלא חברות וארגונים שצריכים להיראות ולהישמע מעולה, ועד הבחירות הקרבות שהפכו לאחד האירועים הקבועים בחיינו מה שמכניס את משדרי השטח בתחום לדילמה האם לשכור או לקנות כבר וזהו. 

קטן קטן אבל משדר !

מדובר על מכשיר קטן ומעוצב, פרי פיתוח של חברת אומניסטרים הישראלית יחד עם IVS-TEC, המחולק לשלושה רכיבים תפעוליים – מקודד, טלפון וכרטיסי סים. תובל גדליה, מנכ"ל משותף בחברת IVS-TEC, אומר שאם פעם היינו צריכים לשלוח ניידת שידור על מנת להשיג תוצאה מקצועית, הרי שהיום ניתן לעשות שימוש במצלמה ובמכשיר הזה ולשדר פייסבוק או יוטיוב לייב ברמה גבוהה ביותר. 

תפעול הפתרון פשוט – המצלמה מתחברת למקודד, הטלפון שבערכה משמש כיחידת ניהול אליה מחוברים כרטיסי סים של החברות המוכרות לכולנו. השידור "מתפרק" למספר סימים בהתאם לצרכי השידור ובאמצעות פתרון האגריגציה ה'ענני' של אומניסטרים, הדאטה מתחברת כסטרים RTMP באחת מהרשתות החברתיות או כאשר מדובר באולפן מקצועי עם קונטרול, יתקבל שידור איכותי באמצעות כבל SDI המחובר למחשב מצד אחד ולמטריצה בשני. 

ירון ברלינר קרן, מנהל המכירות בתחום החינוך והמולטימדיה ב IVS-TEC, מוסיף שהפתרון מתאים לכל מי שצריך לשדר חי ולא מטלפון אלא ממצלמה איכותית יותר בה יש יציאת HDMI או HD-SDI אשר נתמכת בפתרון. מאוד אפקטיבי לצלמים כמו צלמי חתונות שהיום משדרים מאירוע מצומצם ואינטימי בגלל הקורונה לאורחים שיושבים בבית, מתאים לשידור מהופעות, כנסים, אירועים חדשותיים שמניידים כתבים לשטח ועוד.

 

עם יד אחת קשורה מאחורי הגב – תפעול פשוט וקל

לדברי ירון, התפעול פשוט ביותר בצד המשתמש; הדלקה ולחיצה על כפתור ייעודי יעבירו את המשתמש לשידור לייב. בנוסף, ניתן לעשות שימוש באוזניה אשר מאפשרת תקשורת בין צוות מרוחק למשתמש השטח, ממש כמו קונטרול באולפן טלוויזיה מקצועי. 

הצד השני נכנס לממשק הניהול בעזרת שם משתמש וסיסמא ויכול לראות את המצב העדכני של כל הכרטיסים ואף לקבוע ביטרייט (Beat Rate) יציב שעומד בסטנדרטים של טלוויזיה. פשוט נוח קל. 

שוכרים או קונים

חברת IVS-TEC היא היבואנית של המקודד. היא מאפשרת ללקוחות לרכוש את המקודד ואז לשכור את חבילת הרישוי של אומני-סטרים לתקופות זמן שונות כגון שבוע, חודש ואף שנה. המכורים באמת יכולים לרכוש גם את הרישיון עצמו ולעשות שימוש שוטף ואוטונומי בכל הפתרון. 

לקראת בחירות 2021 יצאה החברה בקמפיין של 1,500 ₪ לחודש על מנת לתת מענה זול, אפקטיבי ואיכותי למוקדי השידור הרבים. 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל