יום חמישי , פברואר 20 2020
דף הבית | כללי | סיפור לקוח: פרויקט AV במשרד עו"ד מוביל

סיפור לקוח: פרויקט AV במשרד עו"ד מוביל

קרמר אלקטרוניקה ישראל גאים להיות שותפים בתכנון והטמעת פרויקט מולטימדיה ב ERM, משרד עורכי הדין מהמובילים בישראל, עם המעבר למשרדים החדשים במגדלי אלון בתל אביב

תמונות בכתבה - קרמר

את הפרויקט תכנן היועץ ליאור שחר והוא בוצע בהצלחה על ידי חברת האינטגרציה מ.ק ניווויזן. נמרוד רובינשטיין, אחד השותפים במשרד עורכי הדין ERM סיפר כי מערכות המולטימדיה החדשניות אשר הוטמעו בחדרי הישיבות וחללי העבודה השונים במשרד החדש, משמשים בצורה נוחה ואפקטיבית את עובדי החברה וקהל הלקוחות. 

ליאור שחר, היועץ המתכנן סיפר לאתר איוימאסטר: "פשטות הפעלה, זמינות מלאה ואמינות המוצר, הינם פרמטרים מרכזיים בכל פרויקט שאני מתכנן ומלווה. בפרויקט כמו משרד עורכי דין, בו עלות כל שעת עבודה גבוהה מאוד, אין אופציה לזמני השבתה. הכל חייב לעבוד חלק ורצוף". 

 
ליאור שחר (צילום - פרטי)

שחר הוסיף: "בנוסף, במשרד מסוג זה קיים מגוון סוגי משתמשים ותחלופה גבוהה בחדרי ההתוועדות. המשמעות היא שהתפעול חייב להיות אחיד ופשוט. בהיבט המיצוב, הנראות של משרד עורכי דין ברמה של ERM גם היא פרמטר חשוב כמו גם הטכנולוגיות המיושמות במטרה להשיג חוויה מיטבית. בפרויקט זה הטמענו מערכות שליטה חדשות של קרמר עם מסכי מגע מתוכנתים למגוון תרחישי פעולה אפשריים בחדר הישיבות ובהתאם לדרישות הלקוח. על דרישת ההקרנה האלחוטיות (BYOD) ענינו עם ה Via-connect של קרמר, המאפשר לאורחים ולמשתתפים להציג תוכן עם הכניסה לחדר ללא צורך בחיבור פיזי תוך שמירה על אבטחת מידע ארגונית מלאה, כיוון שהחיבור נעשה על רשת האורחים ולא על הרשת הארגונית." 

שחר מסכם: "מתחם הקפיטריה תוכנן באופן מודולרי, כך שיוכל להפוך לחלל משולב אמצעי מולטימדיה לצרכים פנימיים כמו אירועי חברה. בחלקים אחרים הושקעה מחשבה על מגמת המשרדים ה'סלוניים' הא-פורמאליים, אשר מאפשרים חווית תקשורת בינאישית אינטימית יותר."