יום שישי , אוקטובר 18 2019
דף הבית | AVB | פירות רכישת מותגי על

פירות רכישת מותגי על

חברות Samsung ו Harman (אשר נרכשה על ידה לאחרונה) הכריזו על השקת פתרון חדשני המיועד לחללי וועידות קטנים עד בינוניים. שימוש חכם ויעיל במסכי Samsung בשילוב מוצרי AV לוועידות וידאו, יוצר פתרון אשר שואף לסייע ליותר מ 50 מיליון חללי וועידות ברחבי העולם

"השילוב המנצח של Samsung המובילה בעולם המסכים, עם הטכנולוגיה של Harman לפתרונות AV – מייצר את אחד הפתרונות החזקים והמרשימים ביותר המוצעים בעולם הוועידות", אומר קווין מוריסון, בכיר בחברת Harman Professional Solutions. "מערכות הוועידה האינטגרטיביות הללו מספקות את כל הכלים הנדרשים על מנת לנהל פגישה חלקה ומוצלחת, תוך הליך הפעלה קצר ומהיר, אשר מבטיח שהפגישה תתחיל ותסתיים בזמן. השירות כולל שיחות וידאו, שיתוף מסמכים ועוד".

פתרונות הוועידה נגישים בארבע קונפיגורציות עיקריות אשר מספקות מענה למגוון צרכים של הארגונים השונים. השוני בין ארבעת האפשרויות מסתכם בסוג וגודל המסך, סוגי המצלמות, כמות המיקרופונים, הרמקולים וכמובן פיצ'רים נוספים. לקוחות הקצה יכולים ליהנות מרמות שונות של מימוש הטכנולוגיה, החל מפיתרון בסיסי ועד לפתרון פרימיום אשר כולל מנעד עצום של יכולות מתקדמות.

"הפתרונות המוצעים לשוק במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות מספק את סט הכלים והיכולות הרחב והמתקדם ביותר ובמחירים אטרקטיביים", אומר רון גוזלה, סמנכ"ל שיווק ומכירות בכיר בחברת Samsung.

הפתרונות של Samsung – Harman יוצעו למכירה החל מהרבעון הראשון של 2018, בשלב הראשון לשותפים ואינטגרטורים בארה"ב בלבד. תאריך הפצה גלובלית טרם נקבע.

"האיחוד של Samsung ו Harman מאפשר לנו את היכולת להמציא פתרונות מלאים לוועידות AV ובמחיר משתלם לשוק לקוחות רחב" הוסיף קווין מוריסון. "אנחנו משפרים את הפרודוקטיביות ואת רמת חווית התקשורת תוך שמירה על מחיר הוגן, ומאחר ויש שיתוף פעולה מלא ופתוח בין החברות הממוזגות, אנחנו מאפשרים לארגונים לחסוך בהוצאות מיותרות של אינטגרציה, מה שהופך את הפתרון שלנו למשתלם במיוחד בחללים קטנים ובינוניים".

בנוסף משתפות החברות פעולה בנושא הרכב האוטונומי שעומד לגלגל עשרות מיליארדי דולרים כבר בעשור הקרוב.

לפרטים נוספים אודות פתרונות Harman ניתן להיכנס לאתר חברת AVB טכנולוגיות אשר מייצגת אותה בישראל.