סימולטור הטיסה במציאות וירטואלית של חברת Hobbico מתממשק למשקפי VR ומציג עשרות נתיבי טיס ברמות קושי שונות. לעוף עם סימולטור במחשב.

חברת Hobbico יצאה בגרסה מחודשת של סימולטור, ה- RealFlight 8, המספק למשתמשים חוויית טיסה המדמה מציאות. "מציאותי כל כך, עד שהטייסים בסימולטור לא יכולים להפסיק", כך טוענים בחברה.

הכשרה תוצרת בית לקורס טיס – RealFlight, הכשרה תוצרת בית לקורס טיס – RealFlight, AVmaster מגזין המולטימדיה

הסימולטור פותח לשימוש במחשב ומתממשק בקלות לסט של משקפי ה VR של Oculus Rift או אחרים, שבעזרתם מתעצמת עוד יותר חווית הטיסה.

השחקנים בסימולטור יכולים לבחור דגם מטוס מתוך מ 140 דגמים, לבחור נתיב טיס מתוך 40 מקומות וירטואליים שונים ולבסוף לבחור גם ברמת הקושי הרצויה מתוך עשר רמות קושי שונות. האתגרים לאורך המשחק שומרים על חוויה מהנה ואינטראקטיבית.

הכשרה תוצרת בית לקורס טיס – RealFlight, הכשרה תוצרת בית לקורס טיס – RealFlight, AVmaster מגזין המולטימדיה

בשדרוג הסימולטור נוסף חלל HD מפורט, וגם דגמי מטוסים שהשחקנים יכולים לעצב על פי טעמם האישי ונוחותם. כמו כן, נוספה אופציה של קרבות במשחק מרובה משתתפים.

משחק RealFlight 8 נמכר במחיר של 100 דולר, ובתוספת שלט במחיר של 180 דולר. שלטים של קונסולות אחרות יכולים להתממשק עם המשחק.

לפרטים נוספים ומידע על דרישות המחשב המינימליות – בקרו ב: realflight.com.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל