יום חמישי , יולי 9 2020

אודות

תקשורת בינאישית הופכת להיות קריטית עבור הארגון, דווקא ככל שהטכנולוגיה והכלים מתפתחים. כשם שמערכת ה CRM מנהלת את לקוחות הארגון ומערכת ה ERP את תהליכיו, כך מערכות האודיו וידאו והמולטימדיה מסייעות בניהול התקשורת הפנים/חוץ ארגונית ומשמשות ככלי משמעותי בהשגת יעדי הארגון. ארגונים שמשכילים להבין זאת מנצלים בצורה אפקטיבית יותר את חומר הגלם היקר מכל- הזמן. עולם ה AV הארגוני כולל שתי קהילות עיקריות; 'מאחורי הקלעים'- יצרנים, אינטגרטורים ובעלי מקצוע נוספים אשר מבצעים פרויקטים עתירי טכנולוגיה. והלקוחות שלהם- מקבלי ההחלטות בארגונים, מנהלי מחשוב, מנהלי ה AV ובעלי תפקידים נוספים. מגזין AVmaster מפגיש בין שתי קהילות אלה במטרה לסייע למקבלי ההחלטות לבצע את הבחירות הנכונות והמתאימות ביותר. מאחלים לכם ביקור נעים באתר שלנו. 

החזון שלנו הוא להיות אתר שמרכז את מה שקורה בתעשייה; חדשות, טכנולוגיות, מימושים, סיפורי לקוח, מינויים ובעיקר אנשים. 

המטרה היא לאפשר לאורחי האתר להעמיק את ההיכרות והידע עם יכולות המימוש הרבות המתאפשרות באמצעות יישום נכון, וכמובן להכיר את אנשי התעשייה כי בסוף היום אנשים קונים אנשים. 

הכללים הפשוטים שלנו :

1. התוכן שלנו חדשותי ושיווקי והוא נועד לשתף את אורחי האתר באופן האובייקטיבי והמדויק ביותר, במטרה לאפשר קבלת החלטות איכותית יותר. 

2. לא יהיו מסרים או הערות שליליות על מוצרים, פתרונות או אנשים שאינם נמנים בין לקוחותינו. אנחנו בעד פרגון, קידום והעצמת התעשייה.

 

צוות AVMaster