לנובו משיקה את הדור הבא של תחנות עבודה הניידות

היצרנית משיקה את הדור הבא של תחנות עבודה הניידות המיועדות לסביבת העבודה הגמישה. 

מחקר שביצעה לנובו לאחרונה, "עתיד העבודה והטרנספורמציה הדיגיטלית", מצא ש-70% ממשתתפי המחקר הגלובלי דיווחו כי הם מרוצים יותר מעבודתם ו-56% העידו כי הם יותר פרודוקטיביים בעבודה מהבית. בעת שחברות וארגונים בוחנים מחדש את החזרה למשרד לאחר המגפה, מציגה לנובו מציגה את הדור הבא של תחנות העבודה הניידות ThinkPad P1, ThinkPad P15 ו-ThinkPad P17. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
ThinkPad-P1-Gen-4 תמונה - לנובו

התחנות החדשות מצוידות במעבדי Core מהדור ה-11 של אינטל וכן במעבדי Xeon ניידים, ומציעות את ארכיטקטורת השבבים הגרפיים המעודכנת של NVIDIA עם כרטיס ברמה של עד RTX A5000, כמו גם תמיכה באחסון מבוסס SSD עם ממשקי PCIe 4. תחנות העבודה הניידות, שעברו אישורי ISV ועומדות בתקן העמידות הצבאי, מספקות את הביצועים, העמידות והעוצמה המקצועית שמשתמשים נדרשים לה בימים אלו של סביבת עבודה גמישה. 

בנוסף, משיקה היום לנובו פתרון מלא לסביבת עבודה גמישה עם מסך ThinkVision P34w-20 שמציע תצוגה ברמה מקצועית, ואת ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock, תחנת עגינה מתקדמת להשלמת חווית העבודה.

 

ThinkPad P1 Gen 4: ביצועים משופרים במארז קל

ה-ThinkPad P1 תוכנן מחדש עם מחשבה על משתמשים מרחוק המחפשים עוצמה, עיצוב פרמיום וניידות אמיתית. יוצרי תוכן, אדריכלים, מעצבי מוצר ומדעני נתונים, כולם כאחד, מפיחים חיים בחזון שלהם בתרחישי שימוש שונים, גם תוך כדי תנועה, הודות לביצועים הגבוהים של ThinkPad P1. ה- P1 Gen 4 מציע עיצוב נקי עם שיפור בחוויית משתמש. הוא שומר על מראה דק וקל, אבל עדיין מציע תכונות מתקדמות כמו תמיכה ב-5G, סוללת 90Whr משופרת, מקלדת בעיצוב הנדסי חדש שמציעה משטח שליטה גדול יותר, מצלמה ברזולוציית  FHD לביצוע ועידות וידאו טובות יותר, ומערכת רמקולים תומכת Dolby Atmos. 

ה-P1 Gen 4 מצויד במסך בגודל 16 אינץ' ברזולוציית +UHD עם מסגרת צרה, טכנולוגיית להפחתת האור הכחול ויחס היבט של 16:10 שמבטיח עוד נדל"ן בשולחן העבודה, ובאותו הזמן שומר על המסגרת והגודל של מחשב עם מסך 15 אינץ'. בנוסף, לראשונה, ThinkPad P1 החדש מציע שתי אפשרויות לתמיכה גרפית מקצועית בדמות כרטיס RTX A5000 או GeForce RTX 3080 של NVIDIA. בחירה זו תאפשר למשתמשים להגדיר את המחשב כך שיעמוד בדיוק בצרכי הוויזואליזציה, האנימציה והרישום בזמן אמת.

"אין ספק שהמגפה העולמית האיצה את המעבר לתחנות עבודה ניידות, מכיוון שרוב העולם עבר במהירות לסביבת עבודה מרוחקת", אמר רוב הרמן, סגן נשיא ומנכ"ל, קבוצת תחנות העבודה העולמית ועסקי בינה מלאכותית בלנובו. "מכיוון שלתחנות העבודה הניידות יש חשיבות רבה עבור משתמשי הקצה שלנו, שיפרנו מאוד את ThinkPad P1 Gen 4 כדי לשלב כמה שיותר ביצועים בשלדה דקה וקלילה. עשינו זאת על ידי שיפור ניכר ביכולות הקירור התרמי באמצעות תא אדים בנוסף לצינורות הובלת חום מסורתיים. פיתחנו גם מקלדת המאפשרת הכנסת אוויר דרך כניסות נסתרות כדי להביא למקסימום את הביצועים של המעבד והגרפיקה. לא נותרה אבן שלא הפכנו כשבנינו את השלדה הזו מחדש – הלקוחות שלנו דיברו ואנחנו האזנו".

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
ThinkPad P15/P17 Gen 2 תמונה - לנובו

ThinkPad P15/P17 Gen 2: יכולות מורחבות

ThinkPad P15 ו-P17 באים לידי ביטוי במיטבם בתרחישי השימוש התובעניים ביותר שדורשים את רמת העוצמה והביצועים הגבוהה ביותר. ממהנדסים ומעצבים שיוצרים רישומים מורכבים ועד מפתחים שעובדים על הדמיות כבדות של מציאות מדומה או מעורבת, שתי תחנות העבודה האלו מציעות את הגמישות המקצועית לה זקוקים משתמשים. ThinkPad P15 מגיע עם מסך OLED בגודל 15.6 אינץ' וברזולוציית UHD, בעוד ש-ThinkPad P17 מציע את משטח העבודה הגדול ביותר בפורטפוליו תחנות העבודה של לנובו עם מסך 17.3 אינץ' מכויל – כך שהוא מאפשר למשתמשים לראות את הפרטים הקטנים ביותר בבירור רב ולהתמודד באופן חלק עם תזרימי עבודה מורכבים באמצעות חבילה מלאה וניידת.

הדור המעודכן של תחנות העבודה הניידות במשפחת ThinkPad P גם זכה להרשאה של NVIDIA Studio. ההשתתפות בתוכנית ה-Studio מבטיחה ליוצרים ביטחון מלא שתחנות עבודה אלו יטפלו בתזרימי העבודה הקריטיים בלי בעיות – תוך שמירה על אישור ה-ISV ותמיכה בתהליך האישור ומנהל ההתקנים של Studio.

"ככל שאנו ממשיכים לעבוד מרחוק ועוברים לסביבת עבודה היברידית, יש צורך בפתרונות חזקים יותר", אמר בוב פט, סגן נשיא לוויזואליזציה מקצועית ב-NVIDIA. "תחנות העבודה במשפחת ה-ThinkPad P של לנובו מועצמות עם כרטיסי התצוגה מסדרת RTX של NVIDIA המספקים גרפיקה חזקה ועיבוד בזמן אמת המאפשרים לאנשים לשתף פעולה ולעבוד מכל מקום".

 

ThinkVision P34w-20

מסך ThinkVision P34w-20 הקעור (3800R) ישדרג את החוויה הויזואלית לרמת הפרמיום. הוא מספק תמונות חיות במיוחד עם תמיכה של 99% ב-sRGB ועם כיול ברמה של Delta E < 2 ומציע רזולוציית 3440×1440 פיקסלים וזוויות צפייה רחבות במיוחד. מסך זה תוכנן לשימוש בידי מקצוענים שמרבים לעבוד בריבוי משימות ומטלות וצריכים לעבור בין מספר יישומים. עם יחס היבט של 21:9 הוא מציע מרחב עבודה גדול יותר, תכונות כמו תמונה בתוך תמונה ותמונה ליד תמונה המאפשרות תצוגה סימולטנית משני מקורות תצוגה בו זמנית, ופונקציית eKVM החוסכת זמן כשהיא מאפשרת לעבור במהירות בין יישומים משני מחשבים.

כדי לדאוג לנוחות המשתמש ולשמירה על עיניו, מצויד P34w-20 בטכנולוגיית Natural Low Blue Light להפחתת פליטת האור המזיקה. המעמד המתכוונן מאפשר צפייה נוחה יותר וניהול סביבת העבודה האישית נעשה קל יותר  בעזרת פתרון חיבור כבל בודד למחשבים ולרכזת המובנית. חשמל, נתונים, וידאו ואותות יכולים לעבור דרך המסך באמצעות יציאת USB Type-C המציעה עוצמת טעינה של עד 100 וואט. תוכנת Lenovo ThinkColour מאפשרת התאמה מהירה וקלה של הגדרות המסך וניהול היציאות והתכונות של P34w-20.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
ThinkVision P34w-20​ תמונה - לנובו

ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock

ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock החדש מצויד בספק כוח בעוצמה של 300 וואט כך שהמשתמשים זקוקים כעת רק לחיבור אוניברסלי יחיד כדי לספק חשמל בקלות, וכדי להתחבר לתחנות עבודה ניידות תואמות. בנוסף, ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock היא אחת מראשונות תחנות העגינה הכבולות עם AMT של אינטל שמציעה ניהוליות מתקדמת.

עתיד העבודה

השינויים בסביבת העבודה דוחפים יותר ויותר משתמשים לכיוון של פתרונות ניידים וגמישים. היכולת לעבוד מכל מקום, ובו בזמן ליהנות מגישה ליישומים ולמשאבי מחשוב, היא קריטית יותר מאי פעם. 83% מכלל מקבלי ההחלטות בקבוצות ה-IT והניהול שתושאלו בסקר מצפים שהעבודה לאחר המגפה תמשיך להיות מרחוק לפחות מחצית מהזמן. מכיוון שכך, תחנות העבודה הניידות החדשות של לנובו, יחד עם המסך המקצועי ותחנת העגינה החדשה, מציעים את התצורה האידיאלית לסביבת העבודה ההיברידית.

 

Pricing

Availability

ThinkPad P1 Gen 4

€2099

End of July

ThinkPad P15 Gen 2

€1749

Mid of August

ThinkPad P17 Gen 2

€1779

Mid of August

ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock

€341

End of August

ThinkVision P34w-20

€799

August

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל