כשאומרים לנו TESLA עובר לנו בראש (לפחות לי) איש עם חזון מטורף ורכבים סקסיים שמאיצים מאפס למאך בשניות בודדות. הסיפור נשאר די זהה גם עם סדרת המשאיות

המשאית החדשה של TESLA תאיץ את עצמה תוך חמש שניות מאפס לשישים (מייל לשעה) וכנראה תשאיר מכוניות רבות מאחור. כאשר היא עמוסה במשקל המרבי, תגיע המשאית למהירות זו בתוך 20 שניות.

טווח הנסיעה של המשאית ינוע בין 300 ל 500 מייל בהתאם למשקל המועמס עליה. בחברת TESLA טוענים שכ 80% מהמסלולים שהמשאיות עושות באופן קבוע הם בני 250 מייל ולכן המשאית עונה ואף מותאמת לצרכי השוק.

האתגר של החברה הוא התשתיות החסרות לתמיכה בכלי הרכב הללו, דבר אשר ידוע לחברה שמתכננת להוציא הון בפיתוחו.

מאפס למאך בשניות בודדות, מאפס למאך בשניות בודדות, AVmaster מגזין המולטימדיה

ייצור המשאית הסדרתי מתוכנן ל 2019 והדבר המעניין ביותר הוא שהמשאית תוכל לנסוע במצב "שיירה". המשמעות היא שמשאיות עוקבות תוכלנה לקבל הנחיות נהיגה מהמשאית המובילה, דבר שיאפשר לנהג אחד לנהוג למעשה בשלוש משאיות, או יותר.

הדרך ארוכה- עדיין חסרה חקיקה וחסרים אישורים אבל דבר אחד בטוח, אם חברה כמו TESLA הגיעה לשלבים האלה בפיתוח, היא כנראה תשלים את המסלול.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל