נחתה בישראל – ערכת ThinkSmart Core של לנובו, פתרון שיתוף מודולרי לעבודה היברידית

אחרי שנחשף במהלך השנה, מכריזה לנובו ישראל על זמינותו בארץ של ThinkSmart Core, פתרון שיתוף המיועד עבור השלב הבא של העבודה ההיברידית. ThinkSmart Core הוא ערכה מודולרית לשימוש בחדרים וחדרי ישיבות, המבוסס על פלטפורמת ה-vPro של אינטל מהדור ה-11ומציע גמישות ויכולת התאמה לגודל המרחב, ביצועים גבוהים ותכונות אבטחה מקיפות. ThinkSmart Core הוא פתרון מאושר ומורשה לשימוש עם Teams Rooms של מיקרוסופט, והוא זמין בשתי תצורות:

תמונות בכתבה - לנובו

, AVmaster מגזין המולטימדיה
ThinkSmart Core

ThinkSmart Core + בקר: ערכה שתוכננה עבור מרחבי עבודה שכבר מצוידים בהתקני אודיו ותצוגה מאושרים לשימוש עם Teams.

ThinkSmart Core Full Room Kit: אל התקן המחשוב של ThinkSmart Core והבקר מצטרפים ThinkSmart Cam ו-ThinkSmart Bar המציעים תצוגת וידאו באיכות גבוהה ואודיו עוטף, כמו גם תכונות חכמות לחוויית שיתוף משופרת. ערכה זו תומכת בחדרי ישיבות מגוונים, בחדרי מנהלים ובמשרדים ביתיים, וניתן לשפר אותה עוד יותר עם מיקרופון להנחה על השולחן.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
ThinkSmart Core

עם העוצמה של מעבדי Core vPro מהדור ה-11 של אינטל ועם 256 גיגה-בייט אחסון מבוסס SSD, התקן המחשוב של ThinkSmart Core מציע פתרון אידיאלי, וניתן למקם אותו באופן דיסקרטי בעזרת ניהול כבלים משולב חכם וכן באמצעות חיבור ה-VESA שלו.

הבקר של ThinkSmart מבוסס על מסך מגע בגודל של 10.1 אינץ', כשהזנת החשמל מבוצעת דרך חיבור USB-C ובאמצעות כבל באורך של 10 מטר. הוא יכול לזהות כשמשתתפים נכנסים לחדר באמצעות חיישני האינפרה-אדום המשולבים בו. המעמד המשולב בו מציע זוויות צפייה של 30 ו-60 מעלות, בעוד שחיבור 3.5 מ"מ מציע חיבור אודיו ישיר.

ערכת ThinkSmart Core מגיעה עם שלוש שנות אחריות Premier ושירותי ערך נוספים של לנובו, כולל רישיון ל-ThinkSmart Manager Premium, ערכת תוכנות של לנובו לניהול IT מרכזי, וכן ל-ThinkSmart Professional Services: Deploy and Maintain.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
ThinkSmart Core

זמינות ומחירים

ThinkSmart core + controller זמין בישראל מהימים הקרובים במחיר החל מ-2700$; ThinkSmart core full room kit זמין בישראל מהימים הקרובים במחיר החל מ-3899$.

משפחת מוצרי ה-ThinkSmart מבית לנובו מופצת בלעדית ע"י בנדה מגנטיק שנבחרה להוביל ולקדם את משפחת מוצרים זו בישראל., AVmaster מגזין המולטימדיה
ThinkSmart Core
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל