פרויקט 'Starline' של גוגל – 'חלון קסם' לשיחות וידאו הכי קרובות למציאות (Immersive)

גוגל שחררה פרטים אודות 'פרויקט סטארליין' (Project Starline) שלה, המכוון ליצור מה שגוגל קוראת לו "חלון קסם", לקיום שיחות וידאו קרובות יותר למציאות.

תמונה ראשית - inavate

בבלוג בעמוד הטכני של גוגל נכתב: "דמיינו שאתם מסתכלים דרך חלון קסם, ומבעד לחלון הזה אתם רואים אדם נוסף, בגודל אמיתי ובשלושה ממדים. אתם יכולים לדבר בצורה טבעית ולהשתמש בתנועות גוף וקשר עין".

"כדי להפוך חוויה זו לאפשרית, אנחנו מיישמים מחקרים בתחום הראייה הממוחשבת, למידת מכונה, שמע מרחבי ודחיסה בזמן אמת. בנוסף פיתחנו גם מסך עם מערכת תאורת שדה היוצרת תחושת נפח ועומק המעניקים חוויה ללא צורך בתוספת משקפיים או אוזניות.

"אפקט זה מייצר תחושה של אדם היושב ממש ממול, מעבר לחלון כאילו באמת היה שם."

פרטים מדויקים על הטכנולוגיה שבשימוש עדיין חסרים ברובם. למרות זאת ידוע לנו שפרויקט סטארליין נמצא כרגע בתהליך בדיקות בכמה ממשרדי גוגל בארה"ב ויוצר מחומרה אשר יוצרה במיוחד לצרכי פרויקט.

גוגל גם ערכה הדגמות עם לקוחות נבחרים בתחומי הרפואה והמדיה כדי לקבל משוב על הטכנולוגיה והיישומים האפשריים. גוגל מתכננת יישומים לבדיקה עם לקוחות אנטרפרייז מאוחר יותר השנה.

מקור – https://www.inavateonthenet.net/

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל