Vimeo, המובילה העולמית בפתרון תוכנת וידאו All-in-one, מתחילה להיסחר מהיום בבורסת נאסדאק, תחת הסימול ״VMEO״. המהלך הוא תוצאה של פיצול Vimeo (ספין אוף) מחברת האם IAC. כתוצאה מהפיצול, העניין של IAC ב-Vimeo יוחזק מעתה ישירות על ידי בעלי המניות של IAC  כש- Vimeoהיא חברה נפרדת, עצמאית, הנסחרת בבורסה.  

Vimeo היא החברה הציבורית ה-11 במספר שצומחת מתוך חברת האחזקות IAC, וכחלק ממודל פעילות שכבר יצר ערך של מעל 100 מיליארד דולר למחזיקי המניות במהלך 25 השנים האחרונות. מודל הפעילות קיים עוד מהימים בהם בארי דילר, לקח לידיו את מושכות הניהול של Silver King Communications, גלגולה הקודם של IAC, כששוויה בשוק עמד בשנת 1995 על 250 מיליון דולר. 

״נראה שיש לנו אישור ואימות לדרכנו״, אמר דילר, יו״ר ומנהל בכיר ב- IAC. ״אנו ממשיכים למספר 12״. 

״האבולוציה שעברה Vimeo עד הפיכתה לחברה בורסאית עצמאית היא התגלמות דרכה של IAC״, אמר ג׳ואי לוין, מנכ״ל IAC ויו״ר Vimeo. ״אנו אסירי תודה לכל האנשים המבריקים שאפשרו את המסע הזה שהתחלנו לפני שנים רבות יחד עם ג׳ייקוב לודוויק. כעת אנו יכולים לחזור לחלק האהוב עלינו ביותר – בניית סיפור ההצלחה הבא״. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מנכ״לית וימאו, אנג׳אלי סוד (קרדיט - יח"צ)

Vimeo היא חברת הווידאו Saas (תוכנה כשירות) המובילה בעולם. היא עונה על הצרכים הבסיסיים בתחומי הווידאו של כל עסק באשר הוא, בשוק, שעל פי ההערכות, יגיע להיקף  של 70$ מיליארד עד שנת 2024. הפלטפורמה מאפשרת לכל עסק בעולם, מחברות מרשימת הפורצ׳ן 500 ועד לחנויות מקומיות, לרתום את כוח הווידאו במספר רחב של דרכים כדי ליצור, לתקשר ולשתף פעולה. Vimeo אף הכריזה באחרונה על החידוש הטרי שלה בתחום הארגוני – ה-Vimeo Library, ׳האב׳ וידאו מרכזי ומאובטח עבור חברות מכל הגדלים. 

״כפיתרון תוכנת וידאו שמשרתת למעלה מ-200 מיליון אנשי מקצוע כיום, קבוצות וארגונים, Vimeo מאפשרת ליצור וידאו באיכויות מקצועיות לחלוטין בצורה קלה יותר ואפקטיבית ביותר מאשר בעבר״, אומרת אנג׳אלי סוד, מנכל״ית Vimeo. ״זהו רגע מיוחד ומעורר גאווה ל- Vimeo, אבל זו רק תחילת הדרך. במבט קדימה, כחברה עצמאית ציבורית, אנו ממוקמים היטב כדי להמשיך ולחדש ולהרחיב את מערך משתמשי התוכנה שלנו ולשים את כוח הווידאו בעוד ידיים של עסקים וקבוצות עבודה ברחבי העולם״. 

במסגרת הספין אוף ועסקת החלוקה, קיבלו מחזיקי המניות של IAC, נכון לתאריך 24 במאי, 1.6235 מניות VMEO עבור כל מניית IAC שנמצאת בידם.

אודות Vimeo

Vimeo (נאסדק VMEO) היא פתרון הווידאו All in one, המוביל בעולם. הפלטפורמה מאפשרת לאנשי מקצוע, צוותי עבודה ולארגונים לעשות שימוש בכוח של הווידאו כדי ליצור, לשתף ולתקשר. החברה משרתת כיום מעל 200 מיליון משתמשים – מיוצרים דרך ליזמים ועד חברות גדולות. למידע נוסף: www.vimeo.com

אודות IAC

IAC (נאסדק IAC) בונה חברות. החברה מונעת מסקרנות, מהטלת ספק בסטטוס קוו וברצון להמציא או לרכוש מוצרים חדשים ומותגים. מגרעין קטן שהחל את פעילות החברה לפני למעלה משני עשורים צמחו 11 חברות ציבוריות ודורות של מנהיגים עסקיים יוצאי דופן. החברה תמשיך תמיד להתפתח, אבל העקרונות הבסיסיים לא ישתנו. IAC מחזיקה כיום ברוב בחברת Angi Inc, שכוללת גם את HomeAdvisor ו-Handi ומפעילה את Dotdash ואת Care.com בין השאר. החברה ממוקמת בניו יורק ויש לה משרדים ברחבי העולם. 

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל