יום ראשון , מאי 9 2021

SyncPro לוקחת את התעשייה לענן

חברת SyncPro אשר הוקמה על ידי עומר ברוקשטיין ובוריס דינקביץ' לפני כשנה וחצי לא משנה את המנטרה שנראתה רחוקה בזמנו: עתיד ה-AV נמצא בתחום השירותים ובתחום השירותים המנוהלים בפרט.

עם שנות ניסיון מרובות בתעשייה יזם ברוקשטיין את הקמתה של החברה יחד עם דינקביץ המביא איתו ניסיון רב בתחום הסטרט-אפים כשמאחוריו מספר אקזיטים מוצלחים. השילוב בין השניים רק חיזק את הכיוון, ונראה שהקורונה הצליחה אפילו להמחיש עוד יותר את החזון עם האצת תהליך העבודה בענן, ויצרה עבור SyncPro תנאים נכונים עוד יותר להמחשת חשיבות ונחיצות השירות. 

 

פועלים בתחום AVaaS, מה זה אומר ?

חברת SyncPro מספקת פלטפורמה המאפשרת ממשק מול כל יצרן חומרה, דרכו יכולים לקוחות ואינטגרטורים לקבל חיווי על פתרונות ה-AV שנפרשו והוטמעו אצלם בארגון. יצרניות בתחום ה-AV כדוגמתCrestron, BrightSign (השילוט הדיגיטלי) ועד לפתרונות חדרי ZOOM (בקרוב גם MS TEAMS) – כולן על גבי פלטפורמה אחת. המשמעות עבור הלקוח היא יכולת יישום מספר פתרונות שונים המנוהלים מתוך ממשק אחד.

בנוסף – מאפשרת SyncPro אינטגרציה אל מערכת ההתראות/תקלות הארגונית, המתבטאת ביצירת התראות והודעה על תקלות באופן אוטומטי.

למי זה טוב ?

הרבה יותר מטוב – מדובר במערכת שמאפשרת לחברות האינטגרציה לספק שירותים מנוהלים ללקוחות שלהם בצורה מדויקת ומתועדת, להציג ללקוח את יעילות השירות שלהם ובה בעת – לטפל בתקלות קריטיות עוד לפני שמישהו שם לב.

גם עבור לקוחות הקצה השירות מביא ערך משמעותי ביותר תודות לתכונות ייחודיות כמו למשל מתן האפשרות להתנהל מול מספר אינטגרטורים במיקומים גיאוגרפיים שונים. באופן הזה, חברות בינלאומיות יכולות להיקשר מול מספר חברות אינטגרציה ולהקצות לכל אחת מהן את החדרים עליהן היא אמונה בעזרת מערכת הרשאות מתקדמת.

 

כשהבאר מתייבשת קודחים חדשה או מחפשים מקור חדש למים

עם הירידה המתמדת במחירי Hardware, ומעבר של לקוחות רבים לפתרונות פשוטים, מבוססי תוכנה (Zoom, Teams ואחרים), חייבים אינטגרטורים להתאים את עצמם למציאות החדשה, ולהציע ללקוחותיהם שירותים מתקדמים. 

"כמו בכל אתגר חדש, נוצרת לטעמנו גם הזדמנות גדולה לאינטגרטורים – לייצר קשר ארוך ומשמעותי עם לקוחותיהם, דרך מודלי שירות מתקדמים. ההבנה שהשוק משתנה, ומחייב כלים חדשים על מנת לתמוך את המודלים החדשים היא זו שהביאה אותנו להקים את SyncPro – על מנת לתת את הכלים הללו ליצרנים ואינטגרטורים." אומר ברוקשטיין.

 

כתוב את הכותרת כאן

ברוקשטיין מציין כי מדובר בתהליך מאחר ואנחנו פועלים בתעשייה טכנולוגית עם תפישות 'מסורתיות' יותר. לדבריו, בארה"ב ובאירופה הצורך כבר בולט ומובן יותר וניתן להבחין בהיענות נרחבת יותר.

לסיכום, מדובר בשירות שטוען לשנות סדרי עולם, כזה שיפתח הזדמנויות חדשות וחדשניות המותאמות למציאות החדשה. נשאר להגיע למסה הקריטית ועם היסודות, היסודיות וההתמדה שמאפיינת את ברוקשטיין, אנחנו מאמינים שנשמע חדשות נפלאות בקרוב. 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל