יום שישי , מרץ 5 2021

ThinkSmart View – נקודת קצה לשימוש עם Teams של מיקרוסופט מבית לנובו

ThinkSmart View – נקודת קצה לשימוש עם Teams של מיקרוסופט מבית לנובו, AVmaster
מסך מגע בגודל 8 אני'ץ, רמקול חזק, וחיבור בלוטות' לאוזניות (תמונה: Lenovo)

 

לנובו (Lenovo) אמנם משתמשת בתערוכת CES בכל שנה בעיקר כדי להציג את המחשבים החדשים שלה, וב-CES 2020 היא הציגה לא מעט פורצי דרך, אבל הפעם הוסיפה החברה גם מספר היבטים חדשים של משפחת המוצרים המשרדיים שלה, ה ThinkSmart.

אחד המעניינים שבהם היא ThinkSmart View, יחידת קצה לשימוש אישי עבור Teams של מיקרוסופט (Microsoft), פלטפורמת התקשורת המשלבת שיחות במקום העבודה יחד עם פגישות וידאו, אחסון קבצים ושילובים בין יישומים שהפופולריות שלה הולכת וגדלה.

ה View מציעה מסך מגע מסוג IPS בגודל 8 אינץ' וברזולוציית HD. מערכת ההפעלה היא AOSP 8.1 (כלומר מבוססת על אנדרואיד) והיא מורצת מעל המעבד Snapdragon 624 של קוואלקום (Qualcomm) שמכיל שמונה ליבות מחשוב מסוג Cortex-A53 במהירות 1.8 גיגה-הרץ. מצלמת ה-720p המשולבת מעל המסך מאפשרת כאמור לבצע שיחות וידאו, והיא מגיעה עם תריס פיזי שניתן לסגור כדי להגביר את השמירה על הפרטיות. החיבור לרשת מבוצע באופן אלחוטי בתקן WiFi 802.11ac ב-2.4 או 5 גיגה-הרץ, וכדי שאפשר יהיה לעבוד בשקט גם במסגרת משרדית פתוחה, ה ThinkSmart View תומך גם בבלוטות' 4.2 המאפשר לחבר אוזניה אלחוטית. היבט אבטחתי נוסף הוא האפשרות להגדיר קוד PIN לפתיחת השימוש בעמדה.

לפי לנובו, "ה ThinkSmart View תוכנן גם לעבוד בסביבות חוץ-משרדיות. העיצוב הידידותי למשתמש מאפשר תפקוד גם בסביבה בה מספר עובדים משתמשים באותו שולחן והוא גם יכול להשתלב היטב במשרד ביתי. הגמישות שלו יכולה אף להוביל לעידן חדש של חדרי טלפון חכם לשימושי ציבורי".

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל