אחרי שניצלה מפשיטת רגל, Avaya מכוונת אל הודו

רק לפני מספר ימים נודע כי Avaya הצליחה להימנע מפשיטת רגל באמצעות צמצום חובותיה בארה"ב, ומסתבר שהיא לא מבזבזת זמן וכבר חושבת על העתיד והמשך התרחבות. על פי מקורות יודעי דבר, הקושי של החברה בשנים האחרונות לסגור חוזים ולגייס לקוחות גדולים נובע בין היתר מכך שהיא לא מצליחה לעשות את המעבר משוק המבוסס על חומרה לשוק המבוסס על שרותי תוכנה

לדברי החברה, הארגון הפיננסי החדש וצמצום החוב בשלושה מיליארד דולר יעניקו לה תזרים מזומנים של 300 מיליון דולר, בזכותו תוכל להשקיע בטכנולוגיה חדשה ובכלל זאת ברכישה של חברות סטארטאפ בשוק ההודי, אשר נחשב לאחד מהשווקים היותר רווחיים עבורה.

מנהל הטכנולוגיה הראשי של Avaya, לורנט פילאוננקו  מסר לאתר BusinessLine שבחברה כבר ראו כמה סטארטאפים שעושים דברים ייחודים, ושהם מחפשים את אלו עם קניינים רוחניים חזקים ובידול משמעותי בתחומים כמו אינטליגנציה מלאכותית, האינטרנט של הדברים (IoT), ערוצים דיגיטאליים, שרותי ענן, לימוד מכונה ושירותים מבוססי דיבור.

פילאוננקו חשף צעד התייעלות נוסף במהלכו החברה תצמצם את מחלקת הניהול שלה משלושה עשר איש שידווחו ישירות למנכ"ל לכשבעה בלבד, כך שההחלטות בחברה תתקבלנה מהר יותר. באופן זה, החברה גם תוכל להוציא לפועל פרויקטים מסחריים בצורה קלה יותר מאשר בעבר בעזרת מחלקת המחקר והפיתוח שלה. ההתעניינות הספציפית בשוק ההודי נובעת בין היתר מכך שמתוך 2000 העובדים במדינה, כ-700 הם מהנדסים ומדענים.

, AVmaster מגזין המולטימדיה

יעד צמיחה של עשרות אחוזים

הודות לצעדים הללו, Avaya מצפה לגדול לפחות ב-15 עד 20 אחוזים על בסיס שנתי במדינה, ובכך גם להגדיל את הרווחים ממניותיה. בעבר רכשה החברה את KnoahSoft ההודית אשר מציעה פלטפורמה לבקרת איכות ומרכזי שיחות (Workforce Optimization Software) במטרה להדק את אחיזתה בשוק זה.

 

בין הלקוחות העיקריים במדינה ש-Avaya מכוונת אליהם ניתן למצוא ערים חכמות, שירותי חירום, בנקאות דיגיטאלית וגופי ממשל. לשם זאת החברה מעוניינת לפתח ולספק פתרונות תקשורת בין מכונות למכונות ובין מכונות לאדם.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל