איתי אור מונה למנהל המכירות של מותג ATEN בבנדא מגנטיק

עם תחילת הפצת פתרונות ATEN, גייסה בנדא את איתי אור לתפקיד מנהל המכירות של המותג בישראל. אור, בעל ניסיון רב בייעוץ ומכירת מוצרי ATEN במגזרים השונים, מצפה להגדלת משמעותית של פעילות ATEN בישראל באמצעות העוצמה של בנדא הן מבחינת קהל הלקוחות והן מבחינת סינרגיה עם הפתרונות והמוצרים המשלימים שהחברה מפיצה. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
איתי אור, מנהל מכירות ATEN בבנדא

אור, נשוי + 3 אמר למערכת AVMASTER עם כניסתו לתפקיד: "כבעל ניסיון וידע רב עם סל המוצרים המצוין של ATEN, אני מתכוון להביא את האמינות והמקצוענות הנדרשת במטרה להשיג זהות של ספקית המבצעת את ההתאמה המדויקת ביותר לצרכי הלקוחות. אמינות ומקצועיות – הערכים המשמעותיים ביותר עבורי בתחום המכירות. 

אור מצטרף לשורות בנדא מגנטיק כחלק ממיקוד החברה בתחומים המקצועיים לקראת 2021 ושאיפתה לתת פתרון מלא לשרשרת האספקה וללקוחות הקצה. 

גיא אבן חן, מנהל החטיבה העסקית בבנדא הוסיף : "כניסת ATEN לבנדא תהיה משמעותית מאוד בשוק ה AV והמולטימדיה הישראלי. אני שמח שאיתי הצטרף לשורותינו על מנת לתגבר את מערך המכירות ולתת מענה מקצועי ושירותי ללקוחות הקיימים והעתידיים".

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל