יום ראשון , אפריל 11 2021

אקסטרון הכריזה על XTP II CP 4i HD DMA 4K PLUS – לוח ניהול קלט עבור מערכות XTP

אקסטרון הכריזה על XTP II CP 4i HD DMA 4K PLUS – לוח ניהול קלט עבור מערכות XTP, AVmaster
לוח מסייע חדש למערכות XTP ללא צורך בכיווץ תכני 4K (תמונה: Extron)

 

אקסטרון (Extron) הכריזה על XTP II CP 4i HD DMA 4K PLUS לוח בקרת קלט חדש עבור מערכות XTP שמציע ארבעה חיבורי HDMI עם תמיכה בריבוב ערוצי אודיו, להקטנת מספר הערוצים, ועם קישוריות המאפשרת העברת אותות סטריאו מלאים.

לוח הניהול החדש תומך ב-HDCP 2.2 והוא מאפשר העברת תכנים ברוחב פס של 18 גיגה-ביט/לשנייה כך שהוא תומך ברזולוציות וידאו של עד 4K בקצב רענון של 60 הרץ ובדגימת כרומה 4:4:4. בכל הנוגע לטיפול בערוצי שמע, הלוח מאפשר שמירה על כל ערוצי השמע המועברים במקביל לתוכן בעת שהוא ממותג לחיבורי HDMI, אך מאחד את ערוצי השמע לשניים בלבד בתקן PCM אם רוצים לנתב את האודיו באופן עצמאי בכלל המערכת. בנוסף, ניתן לשלב אודיו בתצורת סטריאו עם אותות XTP, לצד אותות וידאו, לצורך הארכת טווח.

לפי אקסטרון הלוח מתאים לשימוש עם כל דגמי מטריצות המיתוג XTP CrossPoint, בדור הראשון והשני, כש-XTP II, היא פלטפורמת ה-AV היחידה שתומכת בהעברת תכני וידאו באבחנה של 4K ללא כיווץ לצורך מיתוג והפצה.

"XTP II CP 4i HD DMA 4K PLUS מביא שילוב ערוצי אודיו לעולם מערכות ה-XTP שלנו שתומך ב-4K/60 באמצעות HDMI וללא כיווץ. יכולות אודיו משופרות אלו מעניקות ליועצים ולאינטגרטורים אפשרויות רבות יותר להתייחסות לדרישות המערכת הכוללות מבלי צורך להקריב איכות או ביצועים", אמר קייסי הול, סגן נשיא למכירות ושיווק גלובליות בחברה.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל