גלריה חכמה לניהול פגישות היברידיות שוויוניות

זום: הגלריה החכמה היא ׳גיים צ׳יינג׳ר׳ כשמדובר בניהול פגישות היברידיות שוויוניות. פתרון חומרה ותוכנה חדש מגובה בבינה מלאכותית הופך את מפגשי הווידאו לשוויוניות יותר, כשכל משתתף, גם אם הוא יושב בקבוצה בחדר אחד עם עוד משתתפים, מקבל את חלון הווידאו ה״אישי״ שלו

כשרבים מאיתנו עברו לעבוד מהבית (ורבים עוד יעברו), התרגלנו לקבל תצוגה ברורה של הפנים של כולם בתצוגת גלריית זום. כולם הופיעו להם מסודרים ושווים האחד לשנייה, כל אחד במשבצת שלו. אבל, מה קורה בסביבת העבודה ההיברידית, כאשר חלק מהעובדים מארחים פגישות בחדרי ישיבות במשרד בעוד שאחרים משוחחים מהבית? 

פגישות וידאו המתקיימות בחללי ישיבות מסורתיים עלולות להקשות על משתתפים מרוחקים לראות את כולם בחדר, ולמנוע מהם מרכיבי תקשורת מרכזיים, כמו הבעות פנים ושפת גוף. כדי להבטיח שעובדים מרוחקים יוכלו לשתף פעולה דיגיטלית בצורה יעילה ככל שהם יכולים באופן אישי, ארגונים חייבים לבצע דמוקרטיזציה של החוויה עבור כל העובדים שלהם – ולא משנה מהיכן הם עובדים.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
ZOOM

כדי להתמודד עם הבעיה, חברה זום לשותפי החומרה שלה כדי להשיק תכונה חדשה שנועדה לפתור את הבעיה הזו – גלריה חכמה (Smart Gallery) של חדרי זום (Zoom Rooms) – דרך חדשנית להפוך את הפגישות ההיברידיות לשוויוניות יותר.

גלריה חכמה היא תכונה של חדרי זום המשתמשת בחומרה חדשנית ובבינה מלאכותית כדי ליצור הזנות וידאו בודדות של משתתפים בחדר, מה שמעניק למשתתפים מרוחקים תצוגה ברורה יותר של כל אחד ואחד מעמיתיהם היושבים במשותף באותו חלל. הטכנולוגיה מייעלת את חווית הפגישה באופן אוטומטי על ידי התאמה לאנשים שנכנסים או יוצאים מהחדר, כך שאין צורך שמישהו ינהל את הגדרות החדר, או כל הזמן ישנה את עמדת המצלמה כדי ללכוד את כולם בתמונה. 

מודל עבודה היברידי תלוי בתקשורת חלקה ובשיתוף פעולה בין צוותים מרוחקים ובמשרד. עם זאת, עובדים מרוחקים שאינם יכולים לראות בבירור את הפנים וההבעות של עמיתיהם במשרד מפספסים היבטים קריטיים בתקשורת המובילים לשיתוף פעולה אפקטיבי ואף עלולים להרגיש מחוץ לחוויה.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
ZOOM

הגלריה החכמה מפרידה את המשתתפים הנמצאים באותו חדר – כל אחד ואחת לאריח הווידאו האישי שלהם. זה מספק לעובדים מרוחקים תצוגה ברורה של המשתתפים בחדר, יצירת סביבה שבה כולם יכולים לתקשר ולשתף פעולה באותו אופן. כאשר לכולם יש ייצוג שווה יותר בפגישה, המשתתפים יכולים להרגיש יותר בנוח לדבר ולהשתתף, לא משנה מאיפה הם מצטרפים.

כדי להתחיל להשתמש בגלריה חכמה, צריך:

מכשיר זום לחדר התומך במספר ׳זרמי׳ מצלמה.

אחד ממכשירי  Neat Bar, Neat Board, Poly Studio 30 ו-Studio X50 

Zoom Rooms גרסה 5.8.0 ומעלה

 

כדי להפעיל תכונה זו, יש להיכנס להגדרה בבקר של חדרי זום, לגשת להגדרות בקרת המצלמה ולבחור Multi-Stream. ניתן גם להגדיר את הגלריה החכמה כתצוגת ברירת המחדל עבור פגישות המתקיימות בחדר הזום ברמת החדר או החשבון. 

כדי להגדיר את הגלריה החכמה כתצוגת ברירת המחדל:

היכנסו לפורטל האינטרנט של זום

בכרטיסייה ניהול חדר, לחצו על חדרי זום, ולאחר מכן נווטו אל ההגדרות. ניתן להגדיר את הגדרות ברירת המחדל ברמת החשבון, המיקום והחדר

גללו מטה אל הכותרת Devices, והפעילו את ההגדרה Multi-Stream

 
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל