חברת Screen Innovations הכריזה שהמוצר Solo, מסך הקרנה נייד ואלחוטי שהוצג בכנס CEDIA 2017, זמין מעכשיו למכירה

מסך ההקרנה Solo בפיתוח של חברת Screen Innovations זמין עכשיו לרכישה. מדובר במסך הקרנה אלחוטי ונייד לשימושי הקרנה שונים, החל ממצגות בחברות ועד לצפייה בסרטונים בחיק הטבע.

הניצוץ שמביאה איתה חברת SI במוצר החדש נעוץ במרכיב הפרקטיות לתפעול המקרן וביתרונות השימוש הרבים שלו. כל אלה נובעים מפיתוחים טכנולוגיים עם חשיבה על צרכן הקצה.

מדובר במסך שפועל בטכנולוגיית ALR, Ambient light-rejecting, שאינה מחייבת צפייה בחדר חשוך, ויותר מכך, אפשר לצפות במסך בכל סוג של תאורה וגם בתנאי שטח מחוץ למבנים.

גמיש ופרקטי - מסך להקרנה אלחוטי ונייד, גמיש ופרקטי – מסך הקרנה אלחוטי ונייד, AVmaster מגזין המולטימדיה

את מסך ה- Solo אפשר לתלות בקלות על קירות או על כל מנח אנכי אחר, ולנייד אותו לכל מקום בצורה פשוטה. המסך מאופסן בתוך מחסנית ולצורך השימוש בו נדרש לגלול אותו בקלות החוצה ופנימה. פעולת הגלגול היא מכנית ומתבססת על מקור של סוללה הנמצאת בתושבת של המחסנית.

השליטה והניהול על התוכן שמוצג במסך מתבצע בצורה אלחוטית לגמרי, בזכות שיתוף עם מוצרי ה Echo smart של חברת אמזון.

המסכים מגיעים בגדלים של 80, 90 או 100 אינץ', ועד לגודל מסך של 120 אינץ' וכוללים אפשרות להציג בו-זמנית משני צדי המסך. המחיר ההתחלתי למסך זה הוא 1600 דולר.

למידע נוסף, בקרו באתר: screeninnovations.com

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל