בדצמבר 2017 יכניס לחיינו עדכון ה Oculus Rift Core 2.0 פיצ'רים חדשים שישנו את סביבת הדסקטופ. מפתחי מערכת Oculus Rift מתכננים כבר את הצעד הבא. אחד מהם הוא נוכחות משותפת בחללים ווירטואליים

בעדכון מערכת Oculus Rift Core 2.0 נוספו פיצ'רים חדשים אשר עתידים לנער היטב את עולם המציאות הווירטואלית. העדכון הוא של מפתחי מערכת Oculus Rift, שנחשבים כחלוצים בתחום טכנולוגית המציאות הווירטואלית. בימים אלה הפיתוח עובר שלב ומקפיץ את כל התחום צעד ענק קדימה. העדכון החדש Oculus Rift Core 2.0 מוסיף יכולות חדשות שכוללות את Oculus Dash ומתאים ללקוחות קצה ומפתחים כאחד.

העדכון ה- Oculus Dash הוא מעבר כמעט בלתי נראה לעין משימוש במחשב פיזי לשימוש במסך VR בלבד. לאפליקציות מתווספת שכבה של מציאות מדומה שמאפשרת מעבר מהיר בין אפליקציות. התפקוד דומה למוניטור של מסך מחשב, שבו אפשר לראות את האינטרפייס (UI) במציאות מדומה ולעבוד דרכו.

Oculus Dash מייצר שכבות של צגים ברמה של תוכנה, ומאפשר שימוש במסך, רק ללא מסך. באמצעות הטכנולוגיה החדשה אפשר להזיז את הצגים ולשנות את גודלם. הפונקציה הזו פותחת את האפשרות להגדיל את הפונקציונליות של חלל העבודה הווירטואלי.

הצגים הולכים יד ביד עם תוכנות סטודיו של VR, ומעניקים למפתחים את היכולת לבדוק את האפליקציות בצורה מיידית ומהירה במיוחד. העדכון יאפשר עבודות מולטי-טאסקינג למשתמשי ה- VR ויקפיץ את היכולות והיעילות של העבודה לרמה אחרת לחלוטין.

בית ווירטואלי משלכם

אבל עדכון ה- Oculus Dash אינו היחיד בעדכוני מערכת ה Oculus Rift Core 2.0. תוספת נחמדה לרפרטואר הוא עדכון ה- Home, שבו משתמשים יכולים להרכיב בית ווירטואלי משלהם, עם כל מה שהם אוהבים. המשתמשים יכולים להוסיף ריהוט ווירטואלי, חפצי אמנות ואפילו צעצועים ווירטואליים לביתם. כבונוס, כל הבתים הווירטואליים באפליקציה נשמרים, ואפשר לשתף אותם עם חברים ועם אנשים אחרים. עדכונים נוספים יכולים לכלול בתוכם יותר פיצ'רים להרחבת החוויה. בבלוג של חברת Oculus מדווחים שבעדכונים הבאים יתרחבו האפשרויות להרכבת קהילה, נוכחות משותפת בחללים ווירטואליים, אפשרות לבילוי, משחקים ועוד.

עדכון ה Oculus Rift Core 2.0 עתיד לצאת בדצמבר 2017 כעדכון מערכת חינמי למשתמשים קיימים של Oculus Rift. החברה גאה ביכולות החדשות שנוספו למאגר ומחכה לביקורות מוקדמות ממשתמשים.

קרא עוד:

 https://gineersnow.com/industries/app-lets-view-desktop-virtual-reality

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל