הכירו את פתרון Monitors AnyWhere: קירות מסכים מבוססי רשת הנשלטים על ידי מחשב בודד

חברת Greenware Technologies: "מערכת Monitors AnyWhere היא הפתרון הראשון בעולם ה-Digital Signage המאפשר ניהול קירות מסכים מבוססי רשת על ידי מחשב PC סטנדרטי"

קירות מסכים משתלטים בקצב מהיר על שטחי מסחר, משרדים, חנויות מכל מגזר אפשרי ומוסדות חינוך ואקדמיה. בעלי תפקידים בחברות, ארגונים ומוסדות, גילו את הכוח האדיר שיש במסר חזותי הנפרס על מספר מסכים ותופס את תשומת ליבו של המתעניין באופן שאף מדיה אחרת לא מצליחה.

בשנים האחרונות התפתחו טכנולוגיות רבות המאפשרות הקמה וניהול של קירות מסכים, אך הן היו יחסית יקרים, מסורבלים ולא אפשרו ללקוח לגדול במידת הצורך. בשל כך, נרתעו מחברות ועסקים רבים מלהשקיע בהקמת קיר מסכים, על אף ההסכמה כי תרומתו לצמיחה העסקית הינה משמעותית.  

מערכת Monitors AnyWhere, שפותחה בישראל על ידי חברת Greenware Technologies, מציגה פתרון ייחודי המאפשר הקמת מספר רב של קירות מסכים על בסיס הרשת הקיימת.  את קירות המסכים מנהלת תוכנת Monitors AnyWhere המותקנת על מחשב PC סטנדרטי, דרכו ניתן לשלוט באופן מלא על קירות המסכים הנמצאים במיקומים שונים בארגון באופן שמייתר התקנה של מחשבים או בקרים מאחורי קירות המסכים.

איך הפתרון עובד?

Monitors AnyWhere עושה שימוש בטכנולוגיית הנקראת – HDMI over LAN  – המאפשרת חיבור מספר רב של מסכים דרך הרשת הקיימת למחשב אחד.  כל מסך מתחבר לרכיב הנקרא Zero Client בחיבור HDMI ורכיבים אלו מתחברים לרשת הLAN. המחשב הראשי, שמחובר אף הוא לרשת, "רואה" את כל המסכים שמחוברים לרכיבי ה- Zero Client כקיר מסכים אחד גדול ומאפשר שליחת תכנים מכל סוג להצגה על הקיר.

בתמונה: הטמעה של הפתרון במסגרת חדר התצוגה של יבואנית Hisense בישראל שהוקם באצטדיון נתניה: מחשב סטנדרטי השולט על קיר בן 9 מסכים המורכב בתצורה של 3*3 ומשדר ב-4K

, הכירו את פתרון Monitors AnyWhere: קירות מסכים מבוססי רשת הנשלטים על ידי מחשב בודד, AVmaster מגזין המולטימדיה

לדברי החברה המוצר חסכוני באופן משמעותי לעומת פתרונות אחרים בשוק והוא מנוהל דרך מחשב סטנדרטי בודד הניתן לשליטה מכל מקום ובכך הוא מייתר את הצורך בהתקנת מחשב נפרד לכל מסך, את השימוש בבקרים או בביצוע שרשור.

הפתרון מאפשר שכפול תוכן של קבוצת מסכים ויצירת קירות מסכים על קבוצה אחרת או הצגת תוכן שונה בכל אחד מהמסכים, תזמון של תכנים, הזרמה של תכנים מכל סוג על קירות המסכים ועוד.

צפו בסרטון המחשה של הפתרון


שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל