הכירו: SAVI Cover – פתרון אלגנטי וקל לשימוש להסתרת כבלי מסכים וטלוויזיות מוצמדי קיר

, AVmaster מגזין המולטימדיה
SAVI – הסתרת כבלים בקלות תוך הקניית מראה מקצועי (תמונה: SAVI)

 

לפי הערכות שונות יש כיום כבר למעלה מ-60 מליון מסכים וטלוויזיות שתלויים על קירות ברחבי העולם, לשימוש ביתי ומקצועי, וכולם פחות או יותר חולקים בעיה משותפת: הרצון להסתיר את הכבילה מאחור באופן שייראה טוב וגם יהיה נוח לגישה לצורך פעולות תחזוקה.

לפי Smart AV Innovations, חברה חדשה שהתבססה בשארלוט שבקרוליינה הצפונית בארצות הברית, חברות ואנשים פרטיים מוציאים בממוצע כ-400 דולרים כדי לבנות פתרונות שיספקו את שתי הדרישות הללו. מדובר בסכומים כבדים יחסית וזה הוביל את החברה להמציא כיסוי שהיא מכנה SAVI שלא רק שמוזיל את העלויות באופן ניכר, לפי החברה, אלא גם קל מאוד להתקנה וגם מספק תוצאה סופית מקצועית למראה – עם עלות שמסתכמת בדרך כלל בכמה עשרות דולרים בלבד.

את SAVI, מסבירה החברה, מחליקים מלמעלה למטה מעל הפער שבין המכשיר לקיר והוא מאפשר להסתיר את המכשור הפיזי שמחבר את הטלוויזיה לקיר, את הכבלים ואת ציוד ה-AV וגם לספק הגנה נגד אבק וגורמים אחרים, ובה בעת להעניק למתקן כולו מראה מקצועי ואלגנטי יותר שמשתלב היטב עם הסביבה, וזאת מבלי לפגוע באיכות התמונה.

כיסוי הבד החדש, שגם ניתן לרחיצה, מתאים לטלוויזות ומסכים בגדלים שבין 50-85 אינץ' והתקנתו דורשת לפי Smart AV Innovations מספר דקות בלבד ללא צורך בכלים מיוחדים. הוא גמיש, נצמד בקלות, ניתן להזזה בקלות, ואינו חוסם אותות בקרה כגון אותות אינפרא-אדום.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל