זיקסי סיימה פיתוח של מערכת להזרמת וידאו ממספר מקורות

חברת זיקסי (שמרכז הפיתוח שלה נמצא בארץ) העוסקת בהעברתי תכני וידאו בענן, הודיעה כי בגרסה החדשה של הפלטפורמה שלה ניתן לשלב קטעי וידאו ממספר מקורות שונים גם אם הם אינם מזוהים או מורכבים מ"חבילות" (Packets) ומבלי להסתכן באובדן איכות או יציאה מסנכרון. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה

היכולת הזו מושגת באמצעות אלגוריתם המנתח כל מקור וידאו באופן אותו ניתן להשוות להרכבה מחדש של סלילי DNA ובונה זרם אחד חדש וקוהרנטי.

מלבד הפונקציה הייחודית שלה שמוגנת בפטנט, זיקסי תומכת גם בפרוטוקול המוכר בתעשייה להעברה בזמן אמת (RTP) ונקרא SMPTE 2022-7. באמצעות הפרוטוקול אפשר לשלב ביחד וידאו ממספר מקורות, אך הם חייבים להיות ממוספרים ומורכבים מאותן חבילות ניתנות לזיהוי. 

העניין הוא שברוב המקרים בתעשייה, ישנם קטעים שאינם מסומנים או שהחבילות הולכות לאיבוד בנקודות הניתוב השונות, כך שהפיתוח של זיקסי הוא בהחלט משמעותי. יתרון נוסף הוא שבאמצעות הטכנולוגיה ניתן לשלב מספר פורמטים שונים של קבצים כגון HLS,MPEG,TS או TCP בלי קשר לעומס שכל אחד מהם מייצר על המערכת.

זיקסי מציגה את כלי המאסטר שלה, ZEN Master, במסגרת תערוכת המדיה NAB Show 2018 שתתקיים בין התשע לשנים עשר בחודש בלאס וגאס.

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל