שבת , דצמבר 4 2021

זיקסי סיימה פיתוח של מערכת להזרמת וידאו ממספר מקורות

חברת זיקסי (שמרכז הפיתוח שלה נמצא בארץ) העוסקת בהעברתי תכני וידאו בענן, הודיעה כי בגרסה החדשה של הפלטפורמה שלה ניתן לשלב קטעי וידאו ממספר מקורות שונים גם אם הם אינם מזוהים או מורכבים מ"חבילות" (Packets) ומבלי להסתכן באובדן איכות או יציאה מסנכרון. 

זיקסי סיימה פיתוח של מערכת להזרמת וידאו ממספר מקורות, AVmaster

היכולת הזו מושגת באמצעות אלגוריתם המנתח כל מקור וידאו באופן אותו ניתן להשוות להרכבה מחדש של סלילי DNA ובונה זרם אחד חדש וקוהרנטי.

מלבד הפונקציה הייחודית שלה שמוגנת בפטנט, זיקסי תומכת גם בפרוטוקול המוכר בתעשייה להעברה בזמן אמת (RTP) ונקרא SMPTE 2022-7. באמצעות הפרוטוקול אפשר לשלב ביחד וידאו ממספר מקורות, אך הם חייבים להיות ממוספרים ומורכבים מאותן חבילות ניתנות לזיהוי. 

העניין הוא שברוב המקרים בתעשייה, ישנם קטעים שאינם מסומנים או שהחבילות הולכות לאיבוד בנקודות הניתוב השונות, כך שהפיתוח של זיקסי הוא בהחלט משמעותי. יתרון נוסף הוא שבאמצעות הטכנולוגיה ניתן לשלב מספר פורמטים שונים של קבצים כגון HLS,MPEG,TS או TCP בלי קשר לעומס שכל אחד מהם מייצר על המערכת.

זיקסי מציגה את כלי המאסטר שלה, ZEN Master, במסגרת תערוכת המדיה NAB Show 2018 שתתקיים בין התשע לשנים עשר בחודש בלאס וגאס.

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל