זירות פשע בסמרטפון של כוחות הביטחון באנגליה

סמרטפון LET של סמסונג נבחר לדגם שישמש מעתה את כוחות הביטחון באנגליה עם יכולות כמו סטרימינג להעברת נתוני וידיאו ואפליקציות מיוחדות של זירות פשע. לדברי סוק ג'יה האן, משנה למנכ"ל בחברת סמסונג: "הצעד הבא הוא לספק את המכשירים לכל קהילת הביטחון והחירום"

חברת סמסונג כבשה יעד נוסף והפעם בבריטניה. דגם הסמרטפון ה- LTE של החברה נבחר כמכשיר שישמש מעתה את כוחות הביטחון הבריטים, ויחליף את הדגם הנוכחי של חברת Airwave.

מכשירי ה LTE פותחו ספציפית על מנת לספק תשובות לאתגרים של משטרה וכוחות חירום אחרים בשטח. כלומר, למכשירים נוספו עיצוב מחוספס לצורכי אחיזה נוחה יותר, עמידות למים, ומגוון יכולות שהוטמעו במיוחד לצרכים של כוחות הביטחון.

זירות פשע בסמרטפון של כוחות הביטחון באנגליה, זירות פשע בסמרטפון של כוחות הביטחון באנגליה, AVmaster מגזין המולטימדיה

המערכת הישנה של Airwave התבססה על פקודות קוליות בעיקר. ואילו המכשירים החדשים יכניסו למערכת ממד חדש של תקשורת. היכולות כוללות סטרימינג להעברת נתוני וידיאו, אפליקציות מיוחדות של זירות פשע ושירות של זיהוי מקומות.

סוק ג'יה האן, משנה למנכ"ל בחברת סמסונג מסר: "הדור הבא במערכות התקשורת של כוחות החירום הוא נושא חשוב בסמסונג. הצעד הבא הוא לספק את המכשירים לכל קהילת הביטחון והחירום, על מנת שנוכל לתמוך בכולם בצורה הטובה ביותר".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל