טים ברוקסבנק (Calibre): HQUltra עולה על מוצרי המתחרים במונחי מידע חזותי וביצועים

קליבר רציני – Calibre מגיעים ל-ISE

היצרנית הבריטית Calibre מיורקשייר אשר פועלת בשוק ה-Pro AV משנת 1988 מביאה עימה ניסיון רב בתחום האלקטרוניקה עם פתרונות בתחום עיבוד התמונה, פתרונות scaler מיוחדים, רכיבים למסכים, מסכי תצוגה ועוד. השנה תדגים Calibre ב-ISE את יכולות סדרת HQUltra 4K – ממתגים משולבי Scaler ו-Scaler משולב LED התומכים ברזולוציית 4K. למרות כי החברה לא מוכרת במיוחד בישראל, יש לה מוניטין רב והיא מייצרת מוצרי OEM גם עבור יצרניות נוספות אשר יציגו גם כן ב-ISE השנה.

בחלק נרחב מהביתן ניתן יהיה להתרשם מאפליקציות חדשניות המותאמות לסדרת הממתגים אשר נועדו לייצר חווית משתמש ואיכות תמונה מיטביים. בין הפתרונות אשר יודגמו יכללו מתאמי רזולוציות לווידאו LED ומיתוג אודיו ווידאו משולבים למצגות. נכון להיום, HQUltra הוא המוצר הנפוץ ביותר בקטגוריה שלו באירועי ספורט גדולים במקומות כמו אצטדיון Drago בפורטוגל, אולימפיאדת ריו 2016, אירוע Wine Queen בגרמניה ועוד.

"השוק אימץ את HQUltra בזכות יכולת המיתוג המהירה שלו בין מקורות – פחות מרבע שנייה, בזכות איכות התמונה המתקבלת ללא הילה והתאמת רזולוציה (scaler)," מסר טים ברוקסבנק, מנכ"ל בחברת Calibre. "הטכנולוגיה שלנו עולה על זו של המתחרים במונחי מידע חזותי וביצועים".

במהלך התערוכה תהפוך Calibre את דוכן התצוגה שלה למכונת פינבול ענקית בסגנון רטרו, מבקרי התערוכה יוכלו לשחק ולהתחרות על הניקוד הגבוה ביותר כאשר הזוכה יוכל לזכות ב-Scaler!

את Calibre תוכלו לפגוש ב-ISE באולם 12 בביתן N45.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

סאונד היקפי ממוקד במיוחד

בתערוכת ISE 2022, הציגה חברת סוני את סדרת ה SLS-1A – רמקולים שנועדו לספק מענה להשמעה באלומה צרה למימושים כגון קירות LED ומקרנים. ה-SLS-1A מצטרף למשפחת התצוגות

לכתבה »
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל