יום ראשון , דצמבר 5 2021

לנובו הציגה את ThinkSmart Hub 700 – פתרון חדש להתחברות מהירה בחדר הישיבות

לנובו הציגה את ThinkSmart Hub 700 – פתרון חדש להתחברות מהירה בחדר הישיבות, AVmaster מגזין המולטימדיה
פתרון חדר ישיבות קומפקטי עם עוצמת מחשוב, ThinkSmart Hun 700 (תמונה: Lenovo)

 

לנובו (Lenovo) הכריזה על ThinkSmart Hub 700, פתרון חדש בפורטפוליו הפתרונות שהיא מציעה עבור חדרי פגישות והתוועדות בכל גודל. לפי לנובו, המערכת החכמה החדשה, המבוססת על מחשב לכל דבר ועניין, באה לפתור בעיות בקישוריות ובאיכות הקול בצד הטכני, ובצד המעשי למנוע עומס של כבלים על השולחן וכן לחסוך בשקעים חשמליים בחדר.

המערכת מוסתרת בתוך מערך רמקולים מעגלי המפוזר ב-360 מעלות ומבוסס על טכנולוגיית Dolby Audio, כשמתחת יש רכזת לחיבורים שונים לרשת ולמחשבי המשתמשים.

לנובו הציגה את הפתרון החדש בתערוכת אינפוקום (InfoComm 2018) שהתקיימה לאחרונה בלאס וגאס' כשהיא מכוונת בעיקר אל עבר מנהלי IT שמחפשים פתרון שיהיה נגיש עבורם. כך, לדוגמה, ThinkSmart Hub 700 מגיע עם חיישנים שיכולים לזהות שיש אנשים בחדר או שהוא ריק ובכך להפעיל/לכבות בהתאמה את התצוגות, המיקרופונים, הרמקולים ושאר האביזרים המחוברים, ללא מגע אדם.

לנובו הציגה את ThinkSmart Hub 700 – פתרון חדש להתחברות מהירה בחדר הישיבות, AVmaster מגזין המולטימדיה
שלל חיבורים ויציאות ברכזת שמתחת ל-ThinkSmart Hub 700 (תמונה: Lenovo)

 

המערכת תומכת בחיבור המשתתפים בפגישה בתצורת שיתוף פעולה או בתצורת הרצאה (Pass Through) – המצב הראשון מיועד לחיבור מספר התקנים בו זמנית, כדי לצפות בתצוגה שלהם בו זמנית או כל אחד בתורו, והשני מיועד לחיבור התקן יחיד באמצעות מחבר HDMI או USB Type-A כדי להעביר את המידע לכל האחרים.

כאמור, ThinkSmart Hub 700 מבוסס על מחשב שמגיע עם מעבד Core i5-8350U processor של אינטל (Intel), עם 8 גיגה-בייט זיכרון RAM וכונן SSD בנפח 128 גיגה-בייט, והוא מופעל עם הגרסה הארגונית של Windows 10.

"למעלה מ-50% מהעובדים מצפים לעבוד במשרד חכם בחמש השנים הקרובות. לנובו מחויבת להשקיע ולהפוך למובילה בתחום הטכנולוגיה למשרד החכם ולעזור להגדיר את מרחבי שיתוף הפעולה שללו עם פתרונות חדשניים שפותרים ללקוחות בעיות", אמר בהכרזה כריסטיאן טייסמן, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל חטיבת העסקים של לנובו.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל