המדפסת SELPHY של חברת Canon מאפשרת להפיק תמונות ישירות מהטלפון הנייד. קולאז' משפחתי ברגע

מדפסת קטנה ומטריפה לסמארטפון, מדפסת קטנה ומטריפה לסמארטפון, AVmaster מגזין המולטימדיה

רוב האנשים הרימו ידיים מניסיונותיהם לשמר את רגעי הזיכרונות המצולמים לתמונות באלבומים או על הקיר. אולי מכיוון שזה הפך להיות מיותר, אולי מכיוון שיש שפע של תמונות לכל אדם שפשוט לא ניתן לבחור כבר מה להדפסה ומה לא ואולי כי העולם הווירטואלי הרגיל אותנו לראות את עצמנו בקבצים דיגיטליים בלבד. ובכל זאת מסתבר שקיים שוק להדפסת תמונות ובשנים האחרונות הוא מתפתח עם הטרנד של צילום ה SELPHY. להזדמנות זו נכנסות חברות שמוצאות פוטנציאל ומציעות מוצרים משלימים לאורחות החיים המוזרים שאימצנו. חברת Canon מציעה מדפסת SELPHY קטנה וניידת, שהיתרונות שלה הן חיבור נוח לסמארטפון והדפסה מיידית.

מדפסת קטנה ומטריפה לסמארטפון, מדפסת קטנה ומטריפה לסמארטפון, AVmaster מגזין המולטימדיה

ההדפסה נעשית בשלושה שלבים שנחשבים כידידותיים למשתמש: חיבור המדפסת ישירות לסמארטפון באמצעות חיבור אלחוטי או בעזרת כבל USB, בחירת התמונה הרצויה וקליק להדפסה. בנוסף, מאפשרת המדפסת הקטנה עריכה מתוחכמת של התמונות בהתאמה אישית למשתמש.

לצד היתרונות הרבים של המוצר חשוב לדעת שהתמונות מהמדפסת אינן באיכות גבוהה כמו תוצרים של מדפסות נייחות וחדישות. לפחות בינתיים.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

סאונד היקפי ממוקד במיוחד

בתערוכת ISE 2022, הציגה חברת סוני את סדרת ה SLS-1A – רמקולים שנועדו לספק מענה להשמעה באלומה צרה למימושים כגון קירות LED ומקרנים. ה-SLS-1A מצטרף למשפחת התצוגות

לכתבה »
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל