מושב האופניים שיושב לכם בול על ה…

חברת העיצוב DQBD אימצה מדפסות של סטרטסיס להדפסה בתלת מימד של מושבי אופניים מותאמים אישית 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
DQBD

השימוש במדפסות מייצג את הצעד הבא עבור החברה בייצור מוצר איכותי ובר-קיימא. מנכ"ל DQBD: "הטכנולוגיה מציעה הזדמנות ייחודית להתאים אישית מוצרים באופן שלא ניתן לשכפל בשיטות מסורתיות"

חברת העיצוב הגרמנית DQBD ממנפת את מדפסת התלת מימד  H350 של סטרטסיס לטובת ייצור מושבים לאופניים המותאמים אישית, המציעים רמה גבוהה יותר של נוחות ויעילות ביצועים בהשוואה לגרסאות רגילות. הפיתרון הטכנולוגי החדש מספק לחברה את הגמישות העיצובית ואיכות המוצר הדרושה כדי לממש את חזונה על ׳מושב אופניים מותאם אישית לחלוטין׳. 

להערכת החברה, השימוש ב-H350 חסך במהלך תהליך פיתוח המוצר אלפי אירו, בהשוואה לשימוש בשיטות הזרקה רגילות, זאת בנוסף לקיצור משמעותי של זמני האספקה לכ-10 ימים בהשוואה ל-3-6 חודשים בשימוש  בייצור מסורתי.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
DQBD
, AVmaster מגזין המולטימדיה
DQBD

"תמיד תכננו שהדפסה בתלת מימד תשחק תפקיד מרכזי ביצירת מושב האופניים שלנו", אמר סבסטיאן הס, מנכ"ל DQBD. המושב מורכב משדרה חצי קשיחה ומותאמת אישית בהדפסת תלת מימד ומשטח מושב תלת מימדי, המיוצר בהתאם לדרישות הייחודיות של הרוכב\ת. מיפוי של נקודות לחץ וחלוקת משקל בתוכנה משמשים להתאים את הגיאומטריה של האוכף לגוף הרוכב כדי ליצור את ההתאמה המושלמת, בעוד שההרכב של אזורים קשיחים וגמישים של ׳ שדרת׳ המושב מציע תמיכה והתאמה בדיוק היכן שצריך. ״השילוב הייחודי הזה מציע גמישות רבה יותר ממושבים אחרים המותאמים לביצועים, ומיתרגם לחוויית רכיבה נוחה יותר ומעייפת פחות. "המושב החדשני אף מפגין עמידות גבוהה לבלאי שהייתה חיונית לתכנון שלנו."

גם קיימות הייתה שיקול מרכזי בתכנון. כל מכלול המושב נטול דבק, ובסוף חיי המוצר, ניתן בקלות להפריד את הרכיבים ולהכניסם מחדש לייצור. חומר ה-PA11 של סטרטסיס ממנו מודפסים המושבים, עשוי מחומר גלם מתחדש המופק משמן צמח הקיקיון. "העקביות והדיוק האיכותי של מדפסת התלת-ממד H350 הפכו את הרעיון של התאמה אישית למציאות ומאפשרים לנו לקחת את הרכיבה על אופניים לרמה חדשה", אומר הס. 

 
שתפו
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל