יום ראשון , אפריל 11 2021

סדרת מוצרי ה-VK של ATEN- שליטה בהזמנה אישית

תמונה ראשית - ATEN

סדרת מוצרי ה-VK  של חברת ,ATEN שמוצריה בישראל מופצים ע"י חברת דרור מערכות תקשורת, מתעדכנת בשלל פיצ'רים ומוצרים חדשים וכוללת מגוון פתרונות שליטה ובקרים חכמים המותאמים למגוון רחב של חללים כגון חדרי בקרה, חפ"קים, חדרי ישיבות, חדרי תצוגה ובתים חכמים. מוצרים אלה מאפשרים מגוון פתרונות שליטה אופטימליים על כל רכיב חשמלי או מכאני, פשטות בתפעול, ניהול חכם ונראות מותאמת לצרכי הלקוח, זאת על בסיס לימוד הבעיות והקשיים של לקוחות ומתקינים וותיקים בתחום השליטה החכמה.

סדרת מוצרי ה-VK של ATEN- שליטה בהזמנה אישית, AVmaster
תמונה - ATEN

סדרת ה- VK כוללת מספר משפחות מוצרים לרבות בקרים, תוכנות, יחידות הרחבה ויחידות שליטה מסוגים ובגדלים שונים. בין אם מדובר בחדר בקרה מתקדם, רכב חפ"ק או בחדר תצוגה עם דרישות בסיסיות,  מוצרי ה-VK  של ATEN  מתאימים לכל סוג של פרויקט. המוצרים של סדרת ה- VK במשפחות השונות, משלימים אחד את השני, מאפשרים שליטה מכל מקום ומכל מצב ומותאמים למגוון רחב של משתמשים – מקצועיים וחסרי ניסיון כאחד.

הסדרה כוללת

בקרים– יחידות הליבה של המערכת, המשמשות כפלטפורמה מרכזית המאגדת בין כל התקני החומרה באופן פיזי ותוכניתי. יחידות אלו כוללות סוגי יציאות שונים (RS, IR, IO, Relay ועוד) וכן יציאת רשת עם תמיכה במספר רב של פרוטוקולים רלוונטיים לשליטה (Telnet, OnVif, PJLink, XML, TCP ועוד) .

יחידות ההרחבה–  יחידות אלו מספקות יציאות IR , RS232/422/485, I/O נוספות כדי להגדיל את מספר או סוגי החיבורים להתקני החומרה על פי הצורך. 

יחידות שליטה– מאפשרות שליטה על התקני החומרה, זאת באמצעות לוחות מקשים הניתנים להתאמה אישית או ע"י מסכי מגע בגדלים שונים המאפשרים שליטה וויזואלית בעזרת ממשק משתמש (GUI) שניתן להתאמה אישית לכל לקוח על פי צרכיו והרגליו. 

תוכנות- הפתרון של ATEN בנוי מ- 3 תוכנות עקריות:

VK6000 – תוכנת הבניה הראשית והיחידה, שמאפשרת עיצוב ותכנות כל כפתור או ממשק במערכת בצורה קלה, נוחה ומהירה ללא צורך להבין בתכנות באופן מעמיק.

Control Assist – תוכנת שליטה על מחשבי Win המאפשרת כיבוי מסודר, הדלקה, הפעלת סרטים, מצגות, קבצים ומגוון פעולות על כל מחשב בנפרד על פי הצורך. פעולות אלה מתבצעות דרך ממשק השליטה של המשתמש, כולל קבלת Feedback ונתונים המועברים מהמחשב בזמן אמת. 

Viewer Apps – ממשקי השליטה למערכות הפעלה השונות המותאמות לטלפונים חכמים, טאבלטים או מחשבים התומכים ב Android, iOS ו ,Win על מנת לאפשר למשתמש הקצה בחירה בפלטפורמה הנוחה והטובה לו ביותר.

 

סדרת מוצרי ה-VK של ATEN- שליטה בהזמנה אישית, AVmaster
תמונה - ATEN

לדברי רותם, מנהל מחלקת הטכנולוגיה בדרור מערכות תקשורת: "סדרת מוצרי ה-VK  המתקדמים של ATEN  שמה דגש בראש ובראשונה על צרכי הלקוח ונוחות המשתמש. מוצרים אלה עוצבו ותוכננו בהסתמך על בעיות וקשיים בהם נתקלו לקוחות ותיקים בעבר וכתוצאה מכך תוכנן ממשק יעיל וקל לתפעול המותאם לסוגים שונים של משתמשים. כמו כן, סוגי המוצרים השונים  והשילוב  בין הגדלים השונים של הבקרים ומבחר רחב של יחידות הרחבה, מאפשר שימוש רב ומגוון לצורך פרויקטים שונים. דרור מערכות תקשורת – הנציגה הבלעדית של חברת  ATEN  בישראל, מעצימה גישה זו ומספקת ללקוחותיה מגוון מוצרי VK מתקדמים העונים על צרכים שונים ומותאמים לקשת רחבה של פרויקטים, זאת לצד ליווי מסור של הלקוח לאורך כל תהליך הקנייה והענקת מידע מקצועי ואדיב".

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל