עסקים קטנים ומשתמשי קצה מתקדמים – פתרון האחסון והגיבוי הזה בדיוק בשבילכם

אחד המוצרים במשפחת הפלוס של סינולוג'י הוא ה DS220 והוא עוצב כך שייתן פתרון מיטבי לעסקים קטנים ומשתמשי קצה מתקדמים. 

ה DS220ּ+ של סינולוג'י צויד בכל מה שנדרש עבור אחסון וגיבוי מידע של עסקים קטנים ומשתמשים מתקדמים. היצרנית אשר מספקת פתרונות גיבוי ואחסון מתקדמים לחברות היי טק וסטארטאפים, אוניברסיטאות, אולפני טלוויזיה וברואדקאסט, חברות פרסום, עריכה וצילום ועוד, השיקה את משפחת ה Plus עבור מגזר ה SMB ובתוכה את ה DS220+ למימושים מדויקים המתאימים לקהל המטרה. 

לקוחות המוצר וסינולוג'י בכלל, נהנים משימוש בתוכנות גיבוי מקצועיות המיועדות לעבודה עם תחנות עבודה ושרתים וירטואליים, גיבוי לשירותי ה SaaS הפופולריים ועוד וכל זה ללא תשלום על רישוי.  

סינולוג'י חותרת להמשיך ולהקל על הארגונים בניהול הנתונים. צרו קשר עם צוות בנדא או עם אחד מהמשווקים המורשים והתחילו לגבות עוד היום.  

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל