יום שלישי , ספטמבר 28 2021

פסטיבל VR Days מנגיש מציאות חדשה

עליה של 42% במספר המציגים בפסטיבל VR Days וכמות אדירה של משתתפים משקפת אולי יותר מכול את הביקוש הגדול לתעשיית המציאות המדומה. הקהל מצביע ברגליו – VR

"ראיתי אנשים שמקבלים השראה ממה שהם ראו ושמעו. וזאת הייחודיות שהפסטיבל תורם לאנשים שבתחום. בתוך הסביבה הווירטואלית הזאת, חברות יכולות למצוא הזדמנויות חדשות וללמוד על יכולות שיעצימו את העסקים שלהן. ויש עוד כל כך הרבה באופק, גם לגבי VR Days וגם לגבי ISE". כך מסר בנג'מין דה וויט, מנהל פסטיבל VR Days האירופאי, שנערך בחודש אוקטובר באמסטרדם.

הצוות מאחורי האירוע מתכונן כבר לקראת הכנס הבא, ה 2018 ISE, ומתכנן להפתיע בתערוכה בנושא ציוד הוועידות. עוד צפוי הכנס להתמקד בחידושים ובעדכונים בתעשיית המציאות הווירטואלית. כמו כן יוצגו בכנס טכנולוגיות חדשות מהתעשייה.

פסטיבל VR Days מנגיש מציאות חדשה, AVmaster

שלושה ימים של מציאות וירטואלית

שלושת ימי הפסטיבל VR Days שנערכו באירופה הציגו את החדשנות בתחום המציאות המדומה, מציאות משולבת תוכן, טכנולוגיה וטכניקות הפקה, שאפשריות ליישום בתעשיות של בידור ותאגידים, ובמיוחד כאלה שנשענים על תעשיות ה- AV. הפסטיבל הופק על ידי Integrated Systems Events ומפיקים מארגון ה Integrated Systems האירופאי.

מייק בלאקמן, מנהל הארגון, סיכם את האירוע: "פסטיבל ה VR Days האירופאי היה הצלחה אדירה וכזו שאנחנו גאים להיות שותפים לה. ראינו קרוב ל 600 משתתפים רק ביום אחד, והגיעו נציגים מ 47 מדינות. יש גדילה של 42% במספר התצוגות. זה מרגש לחשוב על מה שאנחנו הולכים להציג בכנס ה – 2018 ISE".

פסטיבל ה VR Days כלל בתוכו מגוון רחב של אירועים בשני מוקדים באמסטרדם: תיאטרון  DeLaMar שאירח ליום אחד בלבד, ובמוקד המרכזי שהתקיים ב Kromhoutal בצד הצפון מזרחי של העיר. לשלושת ימי הכנס הגיעו 1,700 משתתפים שלקחו חלק בסמינרים, בפנלים, בהתנסויות VR, בטקס קבלת פרסים וכמובן זכו להזדמנויות רבות ליצירת שיתופי פעולה עתידיים.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל