עליה של 42% במספר המציגים בפסטיבל VR Days וכמות אדירה של משתתפים משקפת אולי יותר מכול את הביקוש הגדול לתעשיית המציאות המדומה. הקהל מצביע ברגליו – VR

"ראיתי אנשים שמקבלים השראה ממה שהם ראו ושמעו. וזאת הייחודיות שהפסטיבל תורם לאנשים שבתחום. בתוך הסביבה הווירטואלית הזאת, חברות יכולות למצוא הזדמנויות חדשות וללמוד על יכולות שיעצימו את העסקים שלהן. ויש עוד כל כך הרבה באופק, גם לגבי VR Days וגם לגבי ISE". כך מסר בנג'מין דה וויט, מנהל פסטיבל VR Days האירופאי, שנערך בחודש אוקטובר באמסטרדם.

הצוות מאחורי האירוע מתכונן כבר לקראת הכנס הבא, ה 2018 ISE, ומתכנן להפתיע בתערוכה בנושא ציוד הוועידות. עוד צפוי הכנס להתמקד בחידושים ובעדכונים בתעשיית המציאות הווירטואלית. כמו כן יוצגו בכנס טכנולוגיות חדשות מהתעשייה.

פסטיבל VR Days מנגיש מציאות חדשה, פסטיבל VR Days מנגיש מציאות חדשה, AVmaster מגזין המולטימדיה

שלושה ימים של מציאות וירטואלית

שלושת ימי הפסטיבל VR Days שנערכו באירופה הציגו את החדשנות בתחום המציאות המדומה, מציאות משולבת תוכן, טכנולוגיה וטכניקות הפקה, שאפשריות ליישום בתעשיות של בידור ותאגידים, ובמיוחד כאלה שנשענים על תעשיות ה- AV. הפסטיבל הופק על ידי Integrated Systems Events ומפיקים מארגון ה Integrated Systems האירופאי.

מייק בלאקמן, מנהל הארגון, סיכם את האירוע: "פסטיבל ה VR Days האירופאי היה הצלחה אדירה וכזו שאנחנו גאים להיות שותפים לה. ראינו קרוב ל 600 משתתפים רק ביום אחד, והגיעו נציגים מ 47 מדינות. יש גדילה של 42% במספר התצוגות. זה מרגש לחשוב על מה שאנחנו הולכים להציג בכנס ה – 2018 ISE".

פסטיבל ה VR Days כלל בתוכו מגוון רחב של אירועים בשני מוקדים באמסטרדם: תיאטרון  DeLaMar שאירח ליום אחד בלבד, ובמוקד המרכזי שהתקיים ב Kromhoutal בצד הצפון מזרחי של העיר. לשלושת ימי הכנס הגיעו 1,700 משתתפים שלקחו חלק בסמינרים, בפנלים, בהתנסויות VR, בטקס קבלת פרסים וכמובן זכו להזדמנויות רבות ליצירת שיתופי פעולה עתידיים.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל