פתרון האתגר שיוביל אתכם למשרה מסווגת בביטחון המדינה

, Matrix Cyber R&D Labs  זרוע הסייבר המחקרית של מטריקס משיקה אתגר CTF הבוחן מיומנויות סייבר ודרכי חשיבה יצירתית במטרה לאתר ולגייס לשורותיה את מיטב המוחות.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
צילום מסך מתוך אתר האתגר

במטרה לגייס לשורותיה את המוחות המבריקים ביותר בעולמות הסייבר הפיצה מטריקס אתגר CTF זו השנה השלישית (#matrixCTF) . במסגרת האתגר, יצטרכו המתמודדים להשתמש במגוון יכולות ומיומנויות מתחום הסייבר במטרה לפתור נכונה 11 חידות, במספר תחומים, בדרגות קושי שונות. האתגר, שנכתב על -ידי חוקרים מקבוצת הסייבר המחקרית של מטריקס, מצריך יכולות בתחומי ה – Reverse Engineering, מחקר מובייל, ניצול חולשות וקריפטוגרפיה. הוא פתוח לקהל הרחב באתר החברה – https://ctf.matrixcyberlabs.com. הפותרים נכונה ומתמודדים שיציגו דרכי חשיבה ייחודיות ויצירתיות ויימצאו מתאימים יגויסו לתפקידים שונים בזרוע הסייבר המחקרית של מטריקס – Matrix Cyber R&D Labs.

זרוע הסייבר המחקרית של מטריקס עוסקת בפרויקטים מרתקים בחזית הטכנולוגיה ומתמחה במחקר ופיתוח מערכות סייבר. פיצוח אתגרים מורכבים מהווה חלק בלתי נפרד משגרת העבודה בדגש על Reverse engineering , חקר חולשות ומחקרי Embedded. מתקפות הסייבר משתכללות והצורך בהגנה מפני איומי סייבר רק הולך וגדל, וכך גם התחרות על חוקרי ואנשי סייבר בעלי ניסיון ודרכי חשיבה פורצות דרך. 

אתגרי CTF (Capture The Flag) ידועים בתור דרך ייחודית לגיוס אנשים חדים ויצירתיים, ומהווים מבחן כניסה הבודק חשיבה מחוץ לקופסה, פתרון בעיות ויכולת התמודדות עם אתגרים מורכבים. באתגרי CTF קודמים שהובילה החברה, מאות מתמודדים ומתמודדות ניסו  את כוחם בהתמודדות עם האתגר, כאשר עשרות הצליחו לפתור חלק מהאתגר ובודדים עמדו בהצלחה בכל חידות האתגר. מתוכם, גויסו מספר חוקרים לתפקידי מחקר ופיתוח בחטיבת הסייבר של מטריקס. 

אלכס כץ, ראש תחום סייבר מחקרי במטריקס: "קבוצת הסייבר מתמודדת עם אתגרים טכנולוגיים מורכבים , תוך גילוי חשיבה פורצת דרך ומציאת פתרונות מורכבים ויצירתיים, כחלק משגרת העבודה היומית. הפותרים נכונה את האתגר, יוכלו להצטרף ליחידת העילית של לוחמי הסייבר אצלנו במטריקס, וייקחו חלק בהתמודדות המוצלחת עם האתגרים הבאים."

שתפו
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל