יום ראשון , אפריל 11 2021

רמדור מקבוצת TOP GROUP רכשה את טק בר – המשווקת מערכת כוללת לניהול בטיחות בעבודה

דרור שגב: "מערכת ניהול הבטיחות של טק בר משלימה את פתרונות רמדור, אשר יוכלו לנהל את כל ההיבטים של הבנייה בפלטפורמה אחת". זוהי הרכישה השניה עליה מכריזה קבוצת טופ גרופ בחודש האחרון. לפני כחודש הודיעה החברה על רכישת פעילות של שותף  NetSuite

 
רמדור מקבוצת TOP GROUP רכשה את טק בר –  המשווקת מערכת כוללת לניהול בטיחות בעבודה, AVmaster
מימין - דרור שגב, מנכ"ל רמדור פתרונות תוכנה, ויניב בר, מנכ"ל טק בר (תמונות - יח"צ)

רמדור מקבוצת טופ גרופ הודיעה על רכישת חברת טק בר, אשר פיתחה מגוון פתרונות לניהול בטיחות בעבודה, גיהות ואיכות סביבה. מערכת ניהול הבטיחות של טק בר משלימה  את פתרונות רמדור לענף הבניה ויאפשרו ללקוחות לנהל את כל ההיבטים של הבנייה בפלטפורמה אחת. 

התוכנה והאפליקציה של טק בר מסייעת לנהל ולהבין טוב יותר את כל המרכיבים של הבטיחות בעבודה במטרה ליצר תרבות ארגונית של בטיחות בעבודה ולמנוע את התאונה הבאה. המערכת כוללת ממשק מתקדם המותאם גם לעבודה בשטח באמצעותו ניתן לדווח על מפגעים, אירועים, לנהל משימות בטיחות, הדרכת עובדים,  לייצר תכנית בטיחות ממוחשבת ופרואקטיבית אשר מאפשרת מיפוי וניהול סיכונים, ניהול נהלים בארגון, דוחות וגרפים ניהוליים ועוד.  המערכת מיושמת בהצלחה אצל מגוון לקוחות מתחום התעשייה והבנייה. 

בעקבות הרכישה יצטרפו צוות המומחים של טק בר לחברת רמדור. יניב בר, הבעלים ומנכ"ל טק בר, ישמש כסמנכ"ל בחברת רמדור וילווה את תחום פעילות הבטיחות בחברה. 

זוהי הרכישה השניה עליה מכריזה קבוצת טופ גרופ בחודש האחרון. לפני כחודש הודיעה החברה על רכישת פעילות של שותף  NetSuite, פעילות אשר התמזגה עם פעילותה הקיימת של טופ גרופ בשיווק והטמעת פתרון ה- ERP בענן מבית אורקל – NetSuite. התמורות מהרכישות יכולות להגיע במצטבר לכ 2 מליון ש"ח. 

דרור שגב, מנכ"ל רמדור, ציין כי "רמדור מבקשת לתרום באמצעות הטכנולוגיה טק בר ליצירת תרבות אירגונית של עבודה בטוחה יותר גם באתרי הבניה. הבחירה בטק בר הייתה קלה מאוד לאור הטכנולוגיה העדיפה, הידע והניסיון הרב שלה בתחום הבטיחות". 

יניב בר, בעלים ומנכ"ל טק בר עד הרכישה, מספר שבחר להתחבר לפתרונות רמדור מתוך רצון  להשפיע יותר על עולם הבטיחות ובפרט על תחום הבטיחות בבנייה בו נדרש שיפור.

טופ מערכות | Top Group נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א ובעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בפיתוח, והטמעת תוכנה מתקדמת לארגונים בישראל ובאירופה. 

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל