יום ראשון , אפריל 11 2021

שגר אותי! הסטרטאפ PORTL מביא את בשורת ההולוגרמות לשיחות הוידאו שלכם!

כבר בדצמבר האחרון, סיפרנו לכם כאן על כך שמייקרוסופט שדרגה את יכולות ה- Holoportation שלה. מדובר, באותה טכנולוגיה שמאפשרת, באמצעות מצלמות תלת מימד ומשקפיים ייעודיים, לחוות את האנשים היקרים לנו כהולגרמות, בשיחות מוקלטות קצרות.  אבל זו כבר היסטוריה רחוקה. מאז פרוץ המגיפה העולמית, יותר ויותר חברות ראו איך ZOOM נוסקת עם המעבר לעבודה מרחוק וכעת הן מנסות להמציא את הדבר הבא. ובכן, אם תשאלו את דיוויד נוסבאום, מייסד PORTL, העתיד נמצא בהולוגרמות ואין צורך להמתין יותר, הוא כבר כאן! 

שגר אותי! הסטרטאפ PORTL מביא את בשורת ההולוגרמות לשיחות הוידאו שלכם!, AVmaster
העתיד כבר כאן. https://portlhologram.com

PORTL היא סטרטאפ מלוס אנג'לס אשר הצליח לפתח תאי 'שיגור' להולגרמות 4K, הניתנים להצבה בכל מקום ומאפשרים לכל אדם עם מצלמה, 'לשגר' את עצמו בהולוגרמה לתא ייעודי שכזה ולקיים שיחות וידאו בשידור חי והתוצאה? מטורפת! בלי משקפיים מיוחדים, בלי עזרים כאלו ואחרים. כל מה שאתם צריכים זה קיר לבן מאחוריכם ומצלמה וזהו, אתם יכולים ל'שגר' הולוגרמה שלכם לאחד התאים.

שגר אותי! הסטרטאפ PORTL מביא את בשורת ההולוגרמות לשיחות הוידאו שלכם!, AVmaster
https://portlhologram.com/

"מה אם הייתם יכולים לעמוד מול האנשים היקרים לכם, בגודל טבעי, להסתכל להם בעיניים ולנהל איתם שיחה ממש כאילו היו מולכם, גם אם הם נמצאים במקום אחר לגמרי?" שואל נוסבאום ובכנות? אחרי תקופת החגים האחרונה, בה הסבים והסבתות של כולנו, מצאו את עצמם מעבירים את ערב החג ללא הנכדים והילדים? עושה רושם שהביקוש לפתרון שמציעה PORTL עומד לנסוק לגבהים חדשים.  

אז איך זה עובד? כל תא מצויד במסך LCD בטכנולוגית K4 בתוך תא תאורת LED בעלת פיזור אור שווה, שמאפשר את יצירת האשליה כי מדובר בהולוגרמה בגודל טבעי. ההצללה על רצפת התא, גורמת לדמויות להיראות אמיתיות ממש כאילו הן שם. התא מופעל באמצעות חיבור חשמל סטנדרטי ומצויד ב-2 רמקולים סטריאופונים אשר גורמים לסאונד שמפיקה ההולוגרמה להישמע טבעי ומצלמה שמאפשרת למי ש'משגר' את ההולוגרמה, לראות את הצופה ולתקשר איתו בזמן אמת.

חכו, זה לא הכל. כל 'תא שיגור' מצויד בטכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית שמאפשרת ל'שגר' לתא הולוגרמות מוקלטות מראש ולייצר עמן אינטראקציה אמיתית. חשבו על שיחה עם מנהיג או שחקני קולנוע שהלכו לעולמם או, אם תרצו לקחת את זה שלב אחד קדימה – אינטראקציה עם הולוגרמה של קרוב משפחה שכבר לא עמנו. 

שגר אותי! הסטרטאפ PORTL מביא את בשורת ההולוגרמות לשיחות הוידאו שלכם!, AVmaster
https://portlhologram.com

"ניסיתי לחשוב על כל הסיבות שבגללן אנשים עלולים להתנגד להולוגרמות בגודל טבעי, כשלא מצאתי כאלו, פיתחתי את PORTL" מספר נוסבאום בראיון ל-BBC. כשהוא נשאל על החזון שעמד לנגד עיניו עם הקמת החברה הוא מוסיף:"הייתי רוצה לראות כל שלט פרסומת, בכל אולם קולנוע מוחלף בתא הולוגרמות בו ניתן לתקשר עם הדמויות, הייתי שמח לסייר במוזיאון ולראות הולוגרמה של איינשטיין מתקשרת איתו ושואלת אותי אם יש לי שאלות אליה. אנחנו נמצאים בשנת בחירות בארה"ב, הייתי יכול לגרום לנשיא ארה"ב לשדר את עצמו בהולוגרמה לכל 50 המדינות באותו זמן כאשר שוב, הטכנולוגיה מאפשרת למי שמשדר: לראות, לשמוע ולהגיב לצופה בזמן אמיתי".  

שגר אותי! הסטרטאפ PORTL מביא את בשורת ההולוגרמות לשיחות הוידאו שלכם!, AVmaster
https://portlhologram.com/

אז כן, עושה רושם שהאפשרויות הן בלתי מוגבלות וכולי תקווה שבקרוב נזכה לחוות את הטכנולוגיה הזו מקרוב, אבל רגע לפני שאתם קופצים מהכיסא להזמין 'תא שיגור הולוגרפי' משלכם, כדאי לדעת: המחיר ההתחלתי לתא שכזה עומד כעת על 60 אלף דולרים אבל צפוי לצנוח בהמשך הדרך, עד אז, לפחות לעת עתה, אנחנו נשארים עם הזום. צפו בסרטון למידע נוסף על הטכנולוגיה המדהימה הזו:

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל