שבת , דצמבר 4 2021

ISE 2017: חברת Mediastar תציג גרסה מתקדמת של תוכנת ניהול השילוט הדיגיטלי Creator

Mediastar מציגה את פתרון התוכנה המשלים שלה Creator לעולמות השילוט הדיגיטלי

חברת Mediastar מבית Cabletime, חברה ותיקה בתחום השילוט הדיגיטלי הכריזה לאחרונה כי תחשוף בתערוכת ISE 2017 את הגרסה העדכנית של פלטפורמת יצירת התוכן שלה לשילוט דיגיטלי המכונה Creator. התוכנה המעודכנת נועדה לסייע ולפשט את תהליך יצירת התוכן המשודר עבור השילוט הדיגיטלי, היא מאפשרת ללקוחותיה שילוב טקסט פשוט, תמונות ברזולוציה גבוהה ואפילו הזרמת ווידאו לכדי תבנית אחת בצורה ידידותית למשתמש. Mediastar מצטרפת בהכרזתה זו לחברות נוספות אשר שמות דגש על פשטות היצירה וניהול התכנים בעולם השילוט הדיגיטלי בהבנה כי פתרון תוכנה נוח ומתקדם לניהול ויצירת תוכן תורם להטמעה מהירה וקלה של הפתרון הכולל בארגון.

צפו בתכונותיו של ממשק ה-Creator

המבקרים בדוכן Mediastar בתערוכת ISE 2017 יוכלו להתרשם מהדגמות של גרסת התוכנה החדשה, מבחר תבניות יצירת התוכן הקיימות ב-Creator, גלריית רעיונות, שילוב RSS, וידאו ותמונות רקע וכן להתרשם מיכולותיהם של הנגנים הדיגיטליים תוצרת Mediastar ומפתרונות נוספים מבית Cabletime לנושא IPTV וכן מערכות להפצת תכנים אשר משתלבים עם מערך פתרונות השילוט הדיגיטלי של Mediastar.

שון אוקסנהם (Shaun Oxenham), מנכ"ל חברת Cabletime מסר: "תערוכת ISE 2017 מעניקה לנו את ההזדמנות להציג בפני קהל רחב את תוכנת Creator החדשה שלנו, להדגים חלק מהפתרונות אשר השקנו בשנת 2016 ולפרסם מספר הכרזות חדשות הנוגעות להרחבת יכולות ה-IPTV ו-Digital streaming אצל לקוחותינו ברחבי העולם".

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל