יום חמישי , דצמבר 2 2021

Datapath עם כרטיסי ווידאו ליישומים גדולים במיוחד

Datapath עם כרטיסי ווידאו ליישומים גדולים במיוחד

Datapath, יצרנית בריטית בתחום פתרונות תצוגה, השיקה את הדור הבא מתוצרתה ליישומי קירות ווידאו עבור שידורים חיים ושידורי אולפן: ה-Fx4-SDI הנו יחידה לחיבור קירות ווידאו בעלת כניסות ויציאות כאשר יש לה תאימות מלאה לחיבורים מסוג SDI, דבר המייתר צורך בהמרות חיבורים נוספות. ליחידה מספר כניסות מסוגים שונים כדוגמת HDMI ו-Display Port כאשר על גבי חיבור ה-Display Port ניתן להעביר רזולוציה של 4K ב-60 פריימים בשנייה.

Datapath עם כרטיסי ווידאו ליישומים גדולים במיוחד, AVmaster

ניתן להשתמש ביחידה ליישומים שונים כגון פסטיבלים, קונצרטים ואפילו אירועי ספורט לאוהדים בהם מוקמים קירות ווידאו גדולים, שימוש נוסף ליחידה הוא לאולפני שידור. המשותף לשני סוגי היישום הוא מגבלת אורך הכבל המעביר אות ווידאו בחיבור Display Port, אשר לרוב קצר מכפי שנדרש לסוג כזה של אירועים. על מנת לפתור מגבלה זו המירה חברת Datapath את האות המתקבל בחיבור ה-Display Port לארבעה חיבורי 3G-SDI HD כך שישמרו את איכות האות ויאפשרו חיבור כבלים המתאימים באורכם ליישום הנדרש.

כל יציאה למסך מיחידת ה-Fx4-SDI יכולה להציג מקור מכל אזור בתמונה ואת פעולות החיתוך, התאמה, סיבוב התמונה והמרת קצב פריימים מבוצעת בחומרה. ניתן לבצע חפיפה בין המקורות המשודרים ואף להציגם זה על גבי השני, תכונה זו יוצרת למשתמש משטח עבודה דמוי קנבס ועליו מספר רב של מקורות.
תוכנת ה-Wall Designer אשר באמצעותה מוגדרות פעולות ההתאמה לקיר הווידאו מצורפת עם היחידה.

נתונים טכניים:
כניסות: 3G-SDI (עד 1080p/60), Display Port 1.2 (2160p/60), HDMI 1.4 (2160p/30)
יציאות: 4 x 3G-SDI (1080p/60), Loop-through-Display Port
Input Surface: 8K x 8K
שתי כניסות רשת

היחידה זמינה להזמנה כאשר מחירה בחו"ל עומד על מעל ל-3000 דולר

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל