יום שישי , מאי 7 2021

Dell תקיים כנס וירטואלי בנושא אחריות תאגידית

כיצד ניתן להפוך את העולם למקום טוב יותר? Dell Technologies תקיים כנס וירטואלי בנושא אחריות תאגידית 

Dell תקיים כנס וירטואלי בנושא אחריות תאגידית, AVmaster

בשנה האחרונה, כולנו היינו עדים לכוחה של הטכנולוגיה וליכולתה להתגמש ולהמציא עצמה מחדש במהירות ובהתאם לאתגרים שעמדו מול האנושות. בעולם החדש שנוצר, אף ארגון לא יכול להתעלם מההשפעה שלו על הסביבה והחברה. לכל ארגון יש את האחריות התאגידית להוביל את הדרך לא רק עבור עתיד ירוק, אלא גם עבור עתיד הוגן ונכון. לכן חשוב לדבר על הנושאים האלה. 

לשם כך, Dell Technologies, חברת המחשוב הגדולה בעולם תקיים ב-21 באפריל כנס וירטואלי בנושא אחריות תאגידית תחת הסלוגן: "כיצד ניתן להפוך את העולם למקום טוב יותר". 

בכנס ה-CEE ישתתפו בין היתר בכירים ב-Dell העולמית, לקוחות ושותפים. בכנס יוצגו החזון ומטרות העל שקבעה החברה כיעד לשנת 2030 בנושאים האלו, וכן תוצג ההתקדמות שכבר עשתה עבור השגת המטרה והיעדים. 

במסגרת הכנס ידונו בהשפעה החברתית ובחשיבות שיש לטכנולוגיה, כשברקע השאלה: כיצד אנו – ביחד עם הלקוחות, השותפים וספקים – יכולים להשפיע לחיוב על החברה וכדור הארץ? בין הנושאים שיידונו: כיצד להפוך את מקום העבודה למגוון ומכיל יותר?; כיצד ניתן לכבד את משאבי הטבע ולקיים אנרגיה ברת קיימא; כיצד להוות השראה ולחנך את הדור הבא; וכיצד לשמור על הפרטיות של כל אינדיבידואל.

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל