יום רביעי , מאי 27 2020

Devio – פלטפורמת פתרונות ההאדל העדכנית מבית Biamp

חברת Biamp הציגה את הדור הבא של ה Devio – פלטפורמת קולבוריישן מתוצרתה, אשר נועדה לחדרי האדל איכותיים, פשוטים להקמה וביחס עלות תועלת מנצח

תמונות- Biamp.com

SCR-20 קטן, חכם ויעיל

הפתרון המעודכן נועד לאפשר חיבור מיקרופונים בטכנולוגיית Beamtracking, השומרת על עוצמת ואיכות האות בפגישות דינאמיות, המאופיינות במשתתפים הנעים בחדר. דגמי ה-Devio החדשים מציעים מענה לחיבור חדרי האדל למרכזיות IP -VoIP או חיבורי טלפוניה אנלוגים (POTS), אזניות ומכשירים ניידים.

"האימוץ המהיר של משרדים פתוחים בשילוב כוח פיזור כוח העבודה, מניע את הצורך לחללים א-פורמאליים הערוכים לוועידות ושיתופיות אפקטיבית" אמר רוב האדסון (Rob Hudson), מנהל מוצר Unified Communications ב-Biamp. "פיתחנו את פלטפורמת ה Devio על מנת לענות לצורך זה, בין אם מדובר בחדר קטן עם מחשב קבוע או חדר המיועד לחיבור מחשב נייד ממנו מציגים תכנים ומצטרפים לוועידות מבוססות ענן. ארגונים יכולים להתאים את חוויית החדר כך שתתאים לתרבות הארגונית וליהנות מאודיו איכותי אשר יאפשר גם למשתתפים המרוחקים מעורבות בשיחה ושמירה על יעילות."

 

שימוש בטכנולוגיית Beamtracking יוצר בידול ומשחרר את המשתתפים בוועידה מהצורך בסטטיות ובהתאמת הדיבור או קירבה למיקרופון. המשתתפים יכולים לשבת בחדר או לנוע בו, ולקבל חוויה של שיחה איכותית. חוויה כזו יוצרת נוחות למשתמש בכך שהיא מנתקת אותו מהטכנולוגיה ומחברת אותו לפגישה בצורה טבעית. חווית וועידה טובה מאופיינת במינימום מעורבות מצד המשתתפים בהיבט הטכנולוגי – כמה שפחות יעסקו בתפעול הוועידה, בקירוב או הרחקת המיקרופונים, הגברה/החלשת עוצמת השמע היות והם נשמעים ושומעים היטב – כך תשתפר יעילות הפגישה.

טכני 

ליחידות ה-Devio בסדרה ממשקי USB לחיבור למחשב קבוע או נייד עבור שיחות וועידה, מעבד שמע מובנה (DSP), תאימות לרזולוציות עד 4K30 בחיבור HDMI ושני סוגי מיקרופונים לבחירה – שולחני או תקרתי. היחידות עצמן, כפי שניתן להבין מהצילום, קטנות וניתנות להתקנה מתחת לשולחן כך שיוסתרו מהמשתמשים.

– תאימות ליישומי וועידות כדוגמת Skype for Business, Zoom, BlueJeans, Google Meet ועוד

– תומך Windows ו-Mac

– מאפשר חיבור לשני מסכים באמצעות HDMI

– תומך בהצגת תוכן בחיבור USB (Display Link לחלונות 7,8, 8.1, 10)

– ניתן לניטור בפרוטוקול SNMP

– בעל מגבר פנימי בעצמה של 20W

העדכון והתוספת לסדרת ה-Devio של Biamp הם סימן נוסף כי חדרי ההאדל לא רק נשארים, אלא גם ממשיכים את התרחבותם. פתרונות אלו ונוספים על ידי יצרנים אחרים מעידים כי הצורך בפתרונות לחדרי ועידה גמישים ורב תכליתיים גדל, תוך שמירה על חוויית משתמש טובה בה העובד יכול להתמקד בפגישה, בין אם היא ועידה או הצגת תוכן מקומית.