יום שלישי , יולי 27 2021

הכירו את ה-DW Office של סנהייזר – אולי מערכת הראש האלחוטית הטובה בעולם

סנהייזר (Sennheiser) היא חברה גרמנית בעלת שם העוסקת בתחום האודיו מזה 70 שנה. החברה מתמחה בייצור ועיצוב של  מיקרופונים, אזניות, אביזרי טלפוניה, ועד למערכות ראש לכלי טיס, ליישומים ביתיים, מקצועיים ועסקיים והיא מיוצגת בישראל ע"י חברת קילים-מהלב.

אחד ממוצריה הפופולריים  והמצליחים ביותר הוא מערכת ראש אלחוטית המכונה DW OFFICE אשר נחשבת לפסגת מערכות הראש האלחוטיות אם מבחינת רמת האבטחה, טווח השידור, העיצוב ורמת הגימור. מערכת הראש מגיעה בתצורת מונו (דגם DW Office 10) וסטריאו (דגם DW Office 30), היא משווקת בישראל מעל לשנתיים ומעניקה פיתרון לגופים ולחברות המבקשים סביבת עבודה נוחה, אמינה ולא פחות חשוב – מאובטחת, וללא חשש מזליגת אינפורמציה. ברשימת הגופים אשר נהנים מפתרון זה ניתן למנות את חברת צ'ק פוינט, קופת חולים כללית, בנק הפועלים, חברות ביטוח, משרדי עו"ד ועוד.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

המערכת פועלת בטכנולוגיית DECT המאפשרת לחבר עשרות יחידות באותו החלל בו זמנית ללא חשש מהפרעות או רעשים, עם משדר המספק רמת שידור של עד 180 מטר בטווח עין, ועד 55 מטר במבנה מחולק. כן היא מציעה חיבור לטלפון משרדי ולמחשב בו זמנית, כאשר הניתוב בין הטלפון והמחשב מתבצע באמצעות לחצן בחירה בבסיס המכשיר. בחברה שמו דגש גם על שימוש אינטואיטיבי ופשוט המאפשר לקבל ולנתק שיחה מחוץ לעמדה באמצעות כפתור הממוקם על האזנייה, זאת לצד חיווי קולי המתריע על קבלת שיחה.

צפו במערכת בפעולה:

מי מאיתנו לא נתקל ברעשי פתע בזמן שימוש באזניות (אמבולנסים, ילדים קטנים וכו')? השמע המתקבל הוא באיכות HD וכולל את טכנולוגיית ActiveGard של סנהייזר. טכנולוגיה זו מיועדת להגנה על האזניים מפני רעשים בעוצמה גבוהה תוך דחיסה של רעשים והפרעות על מנת שלא יעלו על הגדרות האיחוד האירופי לחשיפה לרעש (ראו כאן).

המערכת קלת משקל ובעלת מיקרופון דינמי ארוך, כוללת חיבורי USB ו-RJ11, סוללה המספיקה ל-8 שעות של דיבור רציף ואשר נטענת במלואה בתוך שעה בלבד. המחיר לצרכן עומד על 400 דולר.

אתר סנהייזר
אתר מהלב
 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל