ISE 2018 – מה עושים ואיך? (תמונות שלכם בפנים)

שנה עברה מאז ISE 2017 וכיאה לתחום ה-AV הנמצא בצמיחה בלתי פוסקת, גם AVIXA אימצה את השינויים והטמיעה אותם בהתאם, כך שמבקרי התערוכה יחושו גם הם את השינויים החלים בתחום

שאלות שחוזרות על עצמן בכל שנה בתערוכה: איך לנהל את הזמן, מה מומלץ לראות, ואיך לעשות הכי פחות קילומטראג' (ביום השלישי זה כבר מתחיל להיות קשה..)  

תערוכת ISE – ה- Integrated Systems Europe  נערכת בשיתוף AVIXA (תחום AV מקצועי) ו -CEDIA (תחום ה-AV הביתי), היא מכילה 7 אזורי טכנולוגיות בתחום ה-AV הפזורות על גבי 11 ביתנים, וועידות טכנולוגיות בתחום ה-AV המקצועי וקורסים מקצועיים הפזורים ברחבי 22 חדרי וועידה ברחבי ה-RAI שבאמסטרדם.

לשירות קוראי AVMASTER מעט פירוט על האיזורים בISE

טכנולוגיות אודיו ואירועים חיים מיקרופונים למערכות הגברה, רמקולים ומיקסרים, תאורה מקצועית לאירועים ועוד.

שילוט דיגיטלי ותחום ה-DooH-Digital out of Home פתרונות שילוט דיגיטליים לכל המגזרים; חינוך, ציבורי, תחבורה, קמעונאי ועוד. 

טכנולוגיות לתחום החינוך אמנם זהו תחום החינוך בגדול אולם הוא נחלק למגוון ענק הכולל מורים פרטיים, הוראה מרחוק, אוניברסיטאות, גנים, כיתות לימוד, הדרכות במגזר הפרטי ועוד.

פתרונות לתחום הביתי כאן נשמע קולה של CEDIA -Custom Electronic Design and Installation Association וניתן למצוא כאן חידושים בתחום הביתי הכוללים מערכות קולנוע ביתי, בית חכם ואפילו פתרונות לחיסכון באנרגיה.

טכנולוגיות למבנים חכמים פתרונות לשליטה מרכזית בקירור/חימום, תאורה, תריסים, מערכות בטחון, מים, ניהול אנרגיה ועוד.

Unified Communication  תחום התקשורת האחודה- פתרונות מבוססי ענן, לוחות קולבוריישן. טכנולוגיות המחברות בין אנשים וארגונים ומאפשרות שיתוף רעיונות, תיעוד פגישות ועוד. 

טכנולוגיות XR המצטרף החדש הרשמי לתערוכת ISE והוא מאגד בתוכו תצוגות Augmented Reality, Virtual Reality ו-Mixed Reality. לראשונה במקום תערוכה נפרדת יזכו המבקרים לראות את ביתן ה-XR תחת תערוכת ה-AV הגדולה ביותר בעולם.

מה אפשר לראות באותם אזורי טכנולוגיות? במלה אחת: הכול! בכמה מלים: הדגמות חיות של פתרונות, התנסות בהתקנה, תצוגות ראווה המושכות את העין במיוחד בטכנולוגיות שילוט דיגיטלי ובאופן כללי היכולת לחוות מיד ראשונה את כל מה שאנחנו קוראים עליו במשך השנה.

למה כדאי להגיע? הכנס השנתי באמסטרדם, הנערך בפברואר כל שנה, הוא למעשה יריית הפתיחה השנתית בתחום ה-AV. מרבית ההכרזות הגדולות לפתרונות ומוצרים שנראה השנה ייעשו בסמוך או במהלך התערוכה, הצצות לטכנולוגיות בפיתוח והזדמנות להכיר צדדים נוספים בתחום אשר משנה את צורתו כל הזמן. עוד סיבה היא הנטוורקינג; חיבור בין אנשי התעשייה ממדינות שונות זו הדרך לפריצת הגבולות.  

להיות יעיל (בעיקר בפעם הראשונה)- רכזו מתוך כל הנושאים את אלו הרלבנטיים עבורכם השנה והיכנסו לאתר www.iseurope.org ומשם לאזור המציגים https://www.iseurope.org/exhibitor-list/ – מצד שמאל רשומות הקטגוריות במפורט יותר ותוכלו לראות אילו יצרנים תואמים את החיפוש שלכם. קבעו פגישות ופרטו מעט על מה שמעניין אתכם לראות או ללמוד. 

 

טיפ– כדאי לתאם פגישות ברצף מבני, כלומר, קרוב ככל האפשר לפגישה הבאה, אחרת אתם עלולים למצוא עצמכם רצים מפגישה לפגישה במתחם ענק, מבלי שהספקתם לסיים את מה שרציתם.

כאשר סיימתם את יום הפגישות שלכם, זה הזמן ללכת לראות את הדברים הפחות חשובים לכם בנינוחות .  תמיד יש מה לראות. 

אפשר להתכוונן על ידי קריאת המאמר  כדור הבדולח של גארי קיי לשנת 2018, בו הוא סוקר את הטרנדים החמים שהולכים להעסיק אותנו בשנה הקרובה.

לסיכום- מומלץ לנוח בין ביתן לביתן ולתכנן את בילוי הערב שלכם עם חברים למקצוע או אם חברים איתם הגעתם לתערוכה. אמסטרדם היא אחת הערים השוקקות ביותר ושילוב עבודה ביום ובילוי בערב מבטיח חווית ISE שתיתן טעם לשנה הבאה (למרות הקור) 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל