LG משיקה את סדרת המסכים החדשה שלה בישראל

LG משיקה בישראל את ליין מסכי הטלוויזיה החדש של החברה, הכולל דגמי OLED חדשים במגוון גדלים, מסכי ה-QNED החדשים והטלוויזיה הנגללת הראשונה בעולם. החברה משיקה חמישה דגמי OLED חדשים בישראל, הכוללים לראשונה טלוויזיות בגדלים של 48' ו-83' המספקות את חווית הצפייה והמשחק הטובה ביותר בעולם

מגוון דגמי ה-OLED, NanoCell ו-UHD  החדשים זמינים לרכישה כבר עכשיו בחנויות ובאונליין

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מימין - סמנכ"ל השיווק של LG ישראל גיא בן יהודה, סמנכ"ל מותג LG ואסטרטגיה בקבוצת ח.י. שלומי ברוך, מנכ"ל ח.י אלקטרוניקה מקבוצת ח.י. גיא דה פיצ'וטו ומנכ"ל LG ישראל קייסופ שין. צילום: דניאל אדרי.

חברת LG וקבצת ח.י, היבואנית הרשמית של מוצרי האלקטרוניקה הביתית של החברה, משיקות היום (9.5) את ליין מסכי הטלוויזיה של LG לשנת 21-22 בישראל. בליין החדש ניתן למצוא את ה-OLED R1, הטלוויזיה הנגללת הראשונה בעולם, סדרות OLED חדשות, הכוללות לראשונה טלוויזיות OLED במגוון רחב של גדלים שונים וחדשים, כולל 48' C1 המתאים לחדרי שינה וחדר משחקים ו-83' אינץ, מסכים חדשים בסדרת ה-G1 היוקרתית, מסך ה-OLED Z1 בגדלים 77" ו-88" ברזולוציית 8K ושתי סדרות OLED חדשות – A & B בטווח מחירים נגיש יותר, ושתי סדרות בטכנולוגיה החדשה של LG QNED, בעלי תאורת Mini LED אחורית וברזולוציות של 4/8K המספקים חווית צפייה בבהירות גבוהה במיוחד. לכל אלו מצטרפות 4 סדרות NanoCell ו – 3 סדרות UHD במגוון רחב של גדלים.

, AVmaster מגזין המולטימדיה

את כל הסדרות ניתן לרכוש כבר עכשיו אצל המשווקים המורשים.  ברכישת מסך מסדרות OLED, QNED, NANOCELL מקבלים אחריות של 3 שנים מטעם היבואן הרשמי קבוצת ח.י, וברכישת מסך מסדרת UHD מקבלים אחריות של שנה עם אפשרות הרחבה לשנתיים נוספות ב- 99 ₪ בלבד.

ליין טלוויזיות ה-OLED של LG מציג את הטווח המקיף ביותר של דגמים במגוון גדלים, ונשען על המורשת של החברה בתחומי איכות התמונה. סדרת G1 החדשה משלבת את OLED evo, המהווה את השלב הבא באבולוציה של טכנולוגיית OLED ומספקת תאורה משופרת, חדות גבוהה יותר ותמונה נקייה, מפורטת וטבעית.

LG מרחיבה גם את מגוון אפשרויות הבחירה הניצבות בפני צרכנים. סדרת C1 מציגה אופציות גדלים של החל מ- 48 אינץ' ועד 83 אינץ'. המעמד הרצפתי החדש: "גלרי סטנד" Gallery stand  של החברה מציג חלופה למי שאינם מעוניינים לתלות את המכשיר על גבי הקיר – ומעדיפים ליהנות מגמישות רבה יותר בתכנון המרחב הפנימי.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - LG

טלוויזיות ה- OLED החדשות של LG מצוידות בטכנולוגיית פיקסלים בעלי יכולת הארה עצמית, מציגות צבע שחור מוחלט, וזוכות לציון של 100% באיכות הצבע ובמידת הנאמנות למקור, במבחני חברת הבדיקות העולמית Intertek. המסכים תומכים גם ב- Dolby Vision IQ וב- Dolby Atmos.

בנוסף, LG משיקה השנה את סדרת QNED Mini LED TV, שמעלה את איכות התמונה בטכנולוגיית LCD לרמות חדשות. הטלוויזיות האלה זמינות ברזולוציית 8K (QNED99) ו-4K (QNED90), תוך שהן נשענות על טכנולוגיית Quantum Dot NanoCell הייחודית של LG בשילוב עם תאורה אחורית Mini LED, על מנת להפיק גווני שחור עמוקים יותר, צבעים חיים ומדויקים יותר, ורמת ניגודיות גבוהה מאלה של טלוויזיות LCD רגילות.

טלוויזיות LG QNED Mini LED מציגות רף חדש של ביצועים בקטגוריית ה- LCD, ומאפשרות למשתמשים ליהנות מתמונה מעולה באיכות HDR ומחוויית צפיה סוחפת יותר – בזכות השילוב בין טכנולוגיית NanoCell Plus החדשה ובין Quantum Dot, המספק צבעי אדום וירוק משופרים, בעוד טווח אורכי הגל של הצבע הכחול מופק על ידי ה- LED.

בתוך התמונה הכוללת של דגמי הטלוויזיות של LG לשנת 2021, דגמי ה-NanoCell החדשים (Nano75, 80,86,90) מציעים מגוון אופציות רחב של מסכי טלוויזיה איכותיים בעלי פאנל ה-NanoCell הייחודי של LG, העושה שימוש בננו-חלקיקים על מנת לסנן סטיות צבע, באופן המבטיח תמונה מדוייקת המושכת את הצופה אל תוך הסרט, אירוע הספורט או התוכנית המועדפת עליו.

חווית צפייה, סאונד ומשחק ברמה הגבוהה ביותר בעולם

כל טלוויזיות הפרמיום של LG לשנת 2021 מציעות חוויית בידור ביתי סוחפת ומקיפה, בזכות תאימות לתקנים ולפורמטים העדכניים ביותר, בשילוב עם פונקציות חדשות היוצרות ערך מוסף ייחודי. תמיכה ב- Dolby Vision IQ ,Dolby Atmos®, HDR10 PRO מאפשרת למסכי הטלוויזיה של LG להציג את הסדרות והסרטים החדשים ביותר באיכות התמונה ובאיכות הצליל הגבוהות ביותר. בנוסף, מצב Filmmaker Mode מבטיח הצגת תמונות באופן המדויק ביותר, באמצעות ניטרול אפקטים מסוימים המשתלבים לרוב בסרטים בשלב הפוסט-פרודקשן (דוגמת החלקת תנועה, הפחתת רעשים וחידוד תמונה), ותוך שימור מושלם של יחס המסך, הצבעים וקצב מהירות הפריימים. דגמי הטלוויזיות של LG לשנת 2021 תומכים בערוץ שמע חוזר משופר (eARC) ובעלי כניסות HDMI 2.1, המפשט את תהליך החיבור של הטלוויזיה למערכת הקול, ומבצע אופטימיזציה של הצליל המשולב.

מסכי הטלוויזיה החדשים של LG לא רק מספקים חווית צפייה יוצאת מן הכלל, אלא גם חווית משחק מיוחדת. מערכת Game Optimizer החדשה, המשולבת לראשונה בטלוויזיות מתוצרת החברה, יודעת להציג באופן אוטומטי את מצב התמונה הטוב ביותר בכל רגע נתון – על פי סוג המשחק בו משחק המשתמש: משחק פעולה ויריות, משחק תפקידים, או משחק אסטרטגיה בזמן אמת. המערכת החדשה מצטרפת לכל התכונות הטובות והמוכרות שכבר ביססו את מסכי LG, ואת מסכי ה-OLED בפרט, כמסכים הטובים ביותר לגיימרים, כמו זמן תגובה של 1ms, קצב ריענון גבוה במיוחד, תאימות ל-FreeSync ול-G-Sync* ועוד. כמו כן, תומכות הטלוויזיות בעבודה במצב השהיה נמוכה אוטומטי ((ALLM, המספק חוויית משחק שקופה וצפיה חופשית מהשהיות.

חובבי ספורט יגלו כי קל יותר מאי פעם לעקוב אחר הליגות והקבוצות המועדפות עליהם, בעזרת מערכת ההתראות Sports Alert. תצוגת OLED Motion Pro מאפשרת לצפות בכל פרט ובכל רגע של המשחק – ברמות דיוק, חדות ובהירות גבוהות ביותר. ממשק Bluetooth Surround Ready מאפשר לקשר את הטלוויזיות של LG עם מספר גדול של רמקולי Bluetooth, על מנת להבטיח צליל היקפי עוצמתי, היוצר תחושה של נוכחות במגרש עצמו.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - LG

רוב הטלוויזיות של LG השנה מבוססות על המעבד החכם המעודכן של החברה ליישומי בינה מלאכותית, α (Alpha) 9 Gen 4 AI. המעבד הזה מספק יכולות למידה עמוקה משופרות, ומידרוג ביצועים – באופן המבטיח כי תוכן המגיע בכל איכות שהיא, ישופר וייראה חד ומפורט מעל גבי הצגים בהפרדה גבוהה. α9 Gen 4  מבצע אופטימיזציה נוספת של הפלט הוויזואלי, התאמות וכיוונונים מדויקים – על פי תנאי התאורה בכל סצינה המוצגת על גבי המסך, מקור התוכן, והתאורה הסובבת את מכשיר הטלוויזיה עצמו בסביבת הצפייה בה הוא מותקן.

איכות התמונה זוכה לשיפור נוסף, בעזרת LG AI Picture Pro, המסוגלת לזהות את העצמים המוצגים על גבי המסך, ומעבדת את אופן התצוגה בתהליך אוטומטי ועצמאי, המספק תחושה תלת-מימדית ועומק בכל סצינה. LG AI Picture Pro מעבד גם אודיו דו-ערוצי ומסב אותו לצליל היקפי וירטואלי 5.1.2, בעוד מערכת Auto Volume Leveling מבטיחה צליל עקבי גם במעבר בין ערוצים או אפליקציות.

חוויית המשתמש ממנה נהנים הצופים הופכת השנה נוחה יותר מאי פעם בזכות ממשק חכם ומעודכן המבוסס על webOS 6.0. לראשונה השנה, webOS 6.0 תומכת בדיבור טבעי בעברית, וניתן לשוחח עם הטלוויזיה, לקבל מידע על צפיות אחרונות, סרטים מומלצים, מזג אוויר, לשאול את הטלוויזיה שאלות כמו מי השחקן בסרט, באילו סרטים נוספים שיחק ועוד. בנוסף, יהיה ניתן לבצע פעולות קוליות כמו כיבוי המסך והגברת עוצמת הקול. הממשק המעודכן מספק גישה מהירה לאפליקציות וגילוי פשוט ואינטואיטיבי של תכנים חדשים – לצד יכולות התאמה אישית והצגת המלצות ממוקדות בהעדפות המשתמש.  השלט החכם עוצב ותוכנן מחדש, ומשלב מקשים המוקדשים לספקי תוכן פופולאריים, באופן המאפשר למשתמשים לדלג במהירות אל שירותי התוכן המועדפים עליהם, הכל בלחיצת כפתור בודדת. השנה, השלט כולל גם תגית NFC המאפשרת חיבור פשוט ומהיר של הטלפון הנייד לטלוויזיה.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
גיא בן יהודה. תמונה - AVM

גיא בן יהודה, סמנכ"ל השיווק של LG בישראל: "טכנולוגיית ה-OLED היא ללא ספק המתקדמת ביותר בעולם מסכי הטלוויזיה, אשר ממשיכה לזכות לשבחים רבים מקהל הצרכנים ומגופי הטכנולוגיה המובילים בעולם. אנו רואים שהביקושים לטכנולוגיית ה-OLED רק עולים, ולכן אנחנו משקיעים רבות על מנת להנגיש אותה לכמה שיותר צרכנים. זאת אחת הסיבות לכך שהשנה הושקו שתי סדרות Entry Level חדשות, והרחבנו את כמות הגדלים הקיימים של מסכי ה-OLED, על מנת שיותר צרכנים יוכלו ליהנות מהמסכים שלנו. טכנולוגיית OLED evo, המתקדמת ביותר בתחום הפאנלים, מספקת חווית צפייה ללא תחרות ומציגה את טלוויזיות ה-OLED בליגה משלהן.

בעת עיצוב ותכנון ליין המסכים החדש, עמדה מולנו מטרה עיקרית –העלאת רף האיכות במסכים תוך הצגת ערך גבוה יותר לצרכנים ושמירה על הייחודיות העיצובית של המסכים. בזכות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, והתכונות הייחודיות של מסכי LG, ניתן להגיד בגאווה שעמדנו במשימתנו בהצלחה גם השנה"

גיא דה פיצ'וטו, מנכ"ל ח.י. אלקטרוניקה בקבוצת ח.י: "גם השנה LG נמצאת בחזית ומשיקה את המוצרים הטובים והמתקדמים ביותר בעולם. שוק מסכי ה-OLED בישראל, אותו LG מובילה בישראל ובעולם, צמח בשנה האחרונה בעשרות אחוזים ואנו צופים שהשנה ימשיך לגדול בצורה משמעותית עם הליין הרחב והגדלים הרבים שיש ל-LG להציע.

כחלק מהאסטרטגיה של קבוצת ח.י, אנו פועלים על מנת לשפר ולתת ללקוחותינו את חווית השירות הטובה ביותר, החל ממתן 3 שנות אחריות מלאה )שנה + שנתיים לרוכשים ממשווקים מורשים) וכלה בשירותים ייחודים בשוק כגון אספקה והתקנה במעמד אחד ושירות הזמנת מתקין אונליין על-ידי הלקוח באופן עצמאי, המתאפשרים בזכות שירותIn house  של כל מערך ההפצה והשירות. והכל במטרה שהלקוח יקבל את מבוקשו בנוחות, במהירות ובהגינות".

*חלק מהתכונות קיימות רק במסכים מסדרת ה-OLED

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל