אצטדיון Spotify Camp Nou. קרדיט צילום יחצ

מועדון הכדורגל ברצלונה בחר בחברת פורטינט כשותפת אבטחת הסייבר הרשמית שלה לאצטדיון Spotify Camp Nou העתידי. 

FC Barcelona ופורטינט®, מובילה עולמית באבטחת סייבר המניעה את האיחוד בין ביצועי תקשורת ואבטחה, חתמו על הסכם חסות במסגרתו פורטינט תהפוך לשותפת אבטחת הסייבר הרשמית החדשה של Espai Barça לשלוש העונות הבאות, עד 30 ביוני 2028. כחלק מההסכם, מועדון הכדורגל ברצלונה יאפשר סביבה דיגיטלית מאובטחת עבור מתקני ה-Spotify Camp Nou שלה תוך מינוף פלטפורמת מארג האבטחה (Security Fabric) המובילה בתעשייה של פורטינט, שתהווה נקודת התייחסות גלובלית לחדשנות טכנולוגית בעולם הספורט והבידור.

שיתוף הפעולה בין המועדון לפורטינט הינו חלק מתוכנית החסות הקשורה ל-Spotify Camp Nou העתידי והתאפשר הודות למטרות המשותפות שלהם לשלב את המערכות הטכנולוגיות החדשניות ביותר באצטדיון העתידי. מועדון הכדורגל ברצלונה מחויב להפוך את Espai Barça למרכז חדשנות בינלאומי, הנמצא בחזית הטכנולוגיות החדשות. במובן זה, שיתוף פעולה זה מאשר מחדש את מחויבות המועדון לשותפות עם חברות מובילות ושילוב הטכנולוגיה החדשנית ביותר באצטדיון החדש. 

השותפות מייצגת הזדמנות חדשה לתוכנית החסויות, שנוצרה במיוחד עבור אחד הפרויקטים החשובים ביותר בתולדות המועדון. זה יפתח הזדמנויות חדשות הן עבור חברות אשר מוכרות ישירות לצרכנים (B2C) והן – כמו במקרה של פורטינט – עבור חברות המתמקדות במגזר העסקי (B2B), תוך ניצול הנראות והיוקרה הגלובליות של מועדון הכדורגל ברצלונה והחשיבות של מה שיהיה אחד האצטדיונים המובילים בעולם.

האצטדיון ממבט מעוף הציפור. קרדיט צילום יחצ
הכניסה לאצטדיון. קרדיט צילום יחצ

אבטחת הסייבר משפרת את חוויית המבקרים והמשתמשים

כחלק מההסכם, מועדון הכדורגל ברצלונה יטמיע את פלטפורמת מארג האבטחה של פורטינט, כולל התקני האבטחה FortiGate של הדור הבא, כדי לאבטח את רשת ה-Wi-Fi, את תשתית ה-OT ואת מרכז הנתונים של האצטדיון. פתרון בקרת גישה מבוסס אמון (Zero Trust Network Access) ואבטחת נקודות הקצה של פורטינט יגנו על משתמשים והתקנים הניגשים ליישומים מכל מיקום. בנוסף, ניהול מרכזי עם ניתוח אבטחה המבוסס על בינה מלאכותית יציע נראות רשת מקיפה. טכנולוגיות אלו ישתלבו בצורה חלקה עם השקעות ה-IT הקיימות של מועדון הכדורגל ברצלונה וישפרו את האבטחה והיעילות ברחבי Spotify Camp Nou.

John Maddison (יח"צ)

Espai Barça – יותר מאצטדיון

 

Espai Barça הוא פרויקט מהפכני בעולם הספורט והבידור המבקש לעדכן ולהרחיב את מתקני מועדון הכדורגל ברצלונה, כולל Spotify Camp Nou הסמלי ולהפוך אותו למתחם הספורט הטוב ביותר במרכז של עיר גדולה. שימוש בפתרונות אבטחת הסייבר הטובים ביותר באמצעות שיתוף הפעולה של המועדון עם פורטינט הוא בעל חשיבות מרכזית להשגת מטרה זו על ידי הבטחת סביבה דיגיטלית מאובטחת והצעת החוויה הטובה ביותר האפשרית לכל החברים והאוהדים המבקרים באצטדיון. 

פורטינט הייתה הכוח המניע מאחורי ההתקדמות באבטחת סייבר וסיפקה פתרונות באופן אחראי על ידי חדשנות בטכנולוגיות אבטחה בנות קיימא, העסקה מגוונת של מומחים בתחום אבטחת הסייבר וקידום עסקים וסביבות באופן אחראי. הניסיון של פורטינט חיוני לפרויקט גדול כמו Espai Barça שכן, עבודתה של החברה עם גופים ציבוריים ופרטיים מוכרים, כולל צוותי חירום לטיפול באירועי מחשב (CERTs), סוכנויות ממשלתיות והעולם האקדמי, היא היבט בסיסי במחויבות של פורטינט לשיפור חוסן הסייבר ברחבי העולם.

ג'ולי גויו, סגן נשיא תחום השיווק של מועדון הכדורגל ברצלונה, אמר כי, " Espai Barça חייבת להיות הזרז לטרנספורמציה הדיגיטלית של המועדון ואבטחת סייבר מהווה את אחד מעמודי היסוד. השותפות עם פורטינט מבטיחה כי למתקנים שלנו תהיה ההגנה המתקדמת ביותר וסביבה דיגיטלית מאובטחת עבור כל מי שמבקר באצטדיון. שיתוף פעולה זה מדגיש את מחויבותנו לחדשנות וטכנולוגיה ואת מחויבות המועדון להציע את החוויה הטובה ביותר".

ג'ון מדיסון, סמנכ"ל השיווק של פורטינט, הוסיף כי, "בהתבסס על ההיסטוריה של פורטינט של חדשנות באבטחת סייבר המשתרעת על פני יותר מ-20 שנה, אנו גאים לתמוך בחזון השאפתני של מועדון הכדורגל ברצלונה ליצור מרכז חדשנות בינלאומי המופעל על ידי טכנולוגיות מובילות בתעשייה. המטרה המשותפת שלנו לפתח את Spotify Camp Nou לאחד האצטדיונים המובילים בעולם מתאפשרת הודות למינוף פלטפורמת מארג האבטחה של פורטינט כדי לאבטח את הסביבה הדיגיטלית שלה".

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG