שבת , פברואר 27 2021

SyncPro – מחברת אתכם לענן

במהלך תערוכת ISE2020, חשפה SyncPro את מערכת הענן החדשה שלה, ואת שיתוף הפעולה שלה עם Valens וה-HDBaseT Alliance

SyncPro – מחברת אתכם לענן, AVmaster
עומר ברוקשטיין בביתן SyncPro ב ISE (תמונה AVM)

SyncPro הינו סטארטאפ ישראלי אשר הוקם ע"י עומר ברוקשטיין, לשעבר סמנכ"ל טכני ב-Crestron ישראל, ובוריס דינקביץ', לשעבר היזם והמנכ"ל של חברת 500Tech. החברה מפתחת מערכת ענן לניהול, ניטור והתקנה פשוטה של אמצעי IoT לסביבת העבודה המודרנית. לדברי החברה, סביבת העבודה שלנו כוללת היום יותר ויותר אמצעי IoT אותם מנהלי מחלקות ה-IT נדרשים לנהל ולנטר, אולם אלו הם ממגוון הולך וגדל של יצרנים, ועל כן, מערכת ניהול של יצרן, טובה ככל שתהיה, אינה מספקת מענה לדרישה של מרבית הלקוחות. היתרון של מערכת הענן של SyncPro היא היותה Manufacturer Agnostic, התומכת במגוון רחב של יצרנים.

במסגרת שיתוף הפעולה החדש עם Valens, תצטרף SyncPro ל-HDBaseT Alliance באופן פורמאלי, ויחד עם Valens תוביל את חיבור היחידות המבוססות HDBaseT לענן. החזון המשותף של שתי החברות הוא שכל מכשיר המכיל צי'פ של Valens, יוכל להתחבר בקלות, ולהיות מנוטר מהענן באופן מאובטח ע"י לקוח הקצה, מבלי שתידרש אינטגרציה או הגדרה מורכבת. 

צחי מדג'ר, נשיא ה-HDBaseT Alliance : "אנחנו מברכים על הצטרפותה של SyncPro ל-HDBaseT Alliance כגורם חשוב שיכול לתרום לחדשנות אותה אנחנו מקדמים, ולסייע בהגדרת התקינה, אשר תאפשר כבר בעתיד הקרוב, חיבור של כל מוצר הכולל צ'יפ של חברת Valens לענן. טכנולוגיית ה-HDBaseT הפכה לתקן הנפוץ בעולם להעברה של סיגנאלי Audio-Video מתקדמים על גבי תשתית Cat, ואין לי ספק שבכך נוכל לספק ערך נוסף משמעותי ביותר ליצרנים, לאינטגרטורים, וכמובן ללקוחות הקצה."

בנוסף, במהלך תערוכת ISE האחרונה, הציגו החברות את יכולת ניטור איכות סיגנאל ה-HDBaseT בזמן אמת, כך שבעת פגיעה באיכות הסיגנאל, מערכת הענן של SyncPro יכולה ליידע בזמן אמת את צוות ה-IT בארגון, ולמנוע תקלות מביכות.

 
SyncPro – מחברת אתכם לענן, AVmaster
ביתן Valens (תמונה AVM)

עומר ברוקשטיין, מנכ"ל SyncPro: "כולנו מכירים את הפעמים בהן מגיע אורח, או נכנס המנכ"ל לחדר הישיבות עם MacBook Air וחיבור USB-C, למצגת חשובה, ובדיוק אז, מתגלות הבעיות בהצגת התמונה. הסיבה לכך היא בדר"כ טרמינציה לא טובה של כבל ה-Category, או פגיעה אחרת בתשתית, אשר גוררת סיגנאל באיכות גבולית – אשר עובד באופן תקין עבור חלק מן המחשבים, אולם אינו מספיק למחשבים אחרים. יחד עם Valens, אנו יודעים היום לנטר בכל רגע נתון את איכות הסיגנאל בקו, ובמקרה של תקלה, להקפיץ התרעה לצוות ה-IT, על מנת שאלו יוכלו לתקנה באופן פרו-אקטיבי."

לדברי גורמים ב-Valens וב-SyncPro צפויות החברות להרחיב את שיתוף הפעולה, ולהציג יכולות משמעותיות חדישות ונוספות בתערוכת InfoComm הקרובה בלאס ווגאס.

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל