שבת , פברואר 27 2021

Valens ו-SyncPro מחברות את ה-HDBaseT לענן

ה-Evaluation Kit החדש של Valens, עם צ'יפ ה-VS3000 החדש מתוצרתה הוא הראשון לתמוך באופן מלא ב-CloudOS של SyncPro

Valens ו-SyncPro מחברות את ה-HDBaseT לענן, AVmaster

Valensו-SyncPro חברו יחד על מנת לחבר את יחידות ה-HDBaseT לענן והציגו את הפתרון המשותף הראשון שלהן במהלך תערוכת ISE 2020. כעת, מדווחות החברות כי ה-EVK החדש של Valens, העושה שימוש בצי'פ ה-VS3000 החדיש של החברה, תומך באופן מלא בפלטפורמת ה-CloudOS של SyncPro. ה-EVK ישלח במהלך החודשים הקרובים למאות שותפי Hardware של וואלנס ברחבי העולם, על מנת להציג להם את יכולות ה-Cloud הנרחבות, וכיצד ניתן לממש אותן בפיתוח מוצרים מתקדמים.

שיתוף הפעולה החדש והיחודי, מאפשר ללקוחות לבצע התקנה מהירה, הגדרה מרחוק של יחידות HDBaseT, ניטור מלא של איכות לינק ה-HDBaseT ואף עדכון גרסאות תוכנה ו-Firmware ליחידות ישירות מהענן. יכולת זו מאפשרת ללקוחות להנות משליטה והפעלה מרחוק מלאה של מוצרי הHDBASET , תוך כדי ניצול מלוא יכולות ויתרונות ההפצה שטכנולוגיית ה HDBASET  מאפשרת. 

במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות, הצטרפה SyncPro ל-HDBaseT Alliance, ועובדת יחד עם Valens וה-Alliance על הגדרת הסטנדרט לחיבור וניטור יחידות HDBaseT בענן. 

אודות SyncPro

SyncPro הינו סטארטאפ ישראלי אשר הוקם ע"י עומר ברוקשטיין, לשעבר סמנכ"ל טכנולוגיות ופיתוח עסקי ב-Crestron ישראל, ובוריס דינקביץ', לשעבר היזם והמנכ"ל של חברת 500Tech. החברה מפתחת מערכת ענן (CloudOS) לניהול, ניטור והתקנה פשוטה של אמצעי IoT ממגוון יצרנים לסביבת העבודה המודרנית.

אודות Valens

ולנס (Valens), חברת שבבים ישראלית שהוקמה בשנת 2006, היא המפתחת והמובילה העולמית של טכנולוגיית HDBaseT, המאפשרת התקנה פשוטה, יעילה וחסכונית של מערכות להפצת תוכן מולטימדיה Ultra HD, ללא דחיסה ולמרחקים ארוכים. הטכנולוגיה שפיתחה ולנס הפכה לתקן עולמי למוצרי אודיו-וידאו, אשר מקודם באמצעות ארגון HDBaseT. השבבים של ולנס נמצאים במוצרים רבים כגון מקרנים ומסכים של יצרניות האלקטרוניקה המובילות בעולם.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל