אחת? אחת שתיים?? שומעים מצוין המוצרים של Yealink

מהם שלושת הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת מערכת ראש לסביבת העבודה, בין אם מהבית או מהמשרד. אל תפספסו ומובטחת לכם שגרה איכותית 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
מנעד עצום של פתרונות לכל אתגר - Yealink

שמע איכותי הוא הבסיס! אל תתפשרו על לשמוע ולהישמע מעולה. בחרו אוזניות המספקות את התחושה הקרובה ביותר לשיחת פנים מול פנים המשיגות צליל חד, ברור ונקי באמצעות מיקרופונים ומערכת שמע איכותית. מומלץ להכיר את תכונת ביטול רעשי הרקע, היא עשויה לשדרג את חוויית השימוש באופן דרמטי. 

התאמה לרוחב הפס – חשוב לוודא שיש תמיכה בשמע בפס רחב. וודאו שהמוצר מותאם ליישומי VoIP ומאפשר את הגמישות והיתרונות עבור מחלקת ה IT.

שירות ורמת שמישות –אחרי הכל אתם מעוניינים לספק לעובדים, בין אם במשרד או בבית, את הציוד הנוח ביותר שיאפשר ניהול שיחות ארוכות ואיכותיות עם החוויה הטובה ביותר. בחרו באוזניות קלות משקל עם זרוע מתכווננת למיקרופון, אפשרות חיבור למחשב עם מתאם USB, חיבור לטלפון וכבל לשחרור מהיר. 

דגמי האוזניות ומערכות הראש של Yealink משרתים עשרות אלפי עובדים בישראל בכל יום.

שתפו
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל