יום ראשון , דצמבר 5 2021

אטלונה מציגה מקלט וידאו חדש המיועד לסקיילינג באיכות גבוהה

חברת אטלונה (Atlona) הציגה בתערוכת ISE 2018,  שהתקיימה בשבוע החולף באמסטרדם, את מקלט הוידאו החדש (רסיבר) בשם AT-HDVS-SC-RX המבוסס על שבבים מסדרת HDBase

שגיא ליכטנברג, מנהל איזור הבלקן ואגן הים התיכון באטלונה: "הסקיילר החדש למשפחת HDVS, המאפשר upscale ו- downscale עד לרזולוציית 4k, מוכיח את החשיבות באיכות הסקיילר כאשר מצפים לקבל תוכן קריא בסביבה בעלת איכות הפרדה גבוהה. השבב CrystalScale מבית אטלונה מבצע סריקה ופירוק התוכן ל- 16 שכבות שונות, כאשר התוכן נבנה מחדש תוך שימת דגש מיוחד על הפרטים קטנים ושחזור נאמן של המקור, גם ברזולוציה נמוכה מהמקור". 

אטלונה מציגה מקלט וידאו חדש המיועד לסקיילינג באיכות גבוהה, AVmaster מגזין המולטימדיה
שגיא ליכטנברג מנהל איזור הבלקן ואגן הים התיכון, אטלונה

המקלט משתמש בטכנולוגיה חדשה בשם CrystalScale המאפשרת לבצע סקיילינג ("מתיחת תמונה") באיכות 4K ולבצע עיבודים להקרנת וידאו על גבי קיר באופן חסכוני ובקלות יתרה. בכך, מוסרים הרבה חסמי כניסה שנמצאים במוצרים אחרים או בפתרונות נלווים.

המקלט מציע מגוון יכולות כגון מתיחה (Upscale) וכיווץ (Downscale) של הוידאו, בקרה אוטומטית על התצוגה מרחוק באמצעות רשת האינטרנט, התאמת קנה מידה, היפוך או סיבוב של התמונה ועוד. יש גם אפשרות לחבר מקור וידאו נוסף לצורך הצגת תוכן ממחשב נישא או מקור נתונים אחר.

כמו אחיו הקודם בסדרה, HDVS-200-RX, שהיה מוגבל לרזולוציית 1080 סטנדרטית, הוא מאפשר גם לכוון את התמונה, להפריד צליל שמוטמע בוידאו מצלילים אחרים ולהתאים את האות הנקלט לרזולוציה הטבעית של התצוגה.

על פי אטלונה, ה- AT-HDVS-SC-RX שימושי במיוחד כאשר יש צורך להציג גיליונות אלקטרונים או מסכים עמוסים במידע וגרפים באופן מדויק ונוח לקריאה, כמו לדוגמה בארגונים וחברות העוסקים בתהליכים קריטיים (בתי חולים, מתקני אנרגיה). זאת בין היתר, הודות לצפיפות פיקסלים גבוהה ודגימת צבע מדויקת יותר.  

מי שקיים ברשותו ציוד מהסדרה הקודמת של החברה, ישמח לדעת שהמקרן החדש תואם לחלוטין למשדרים מסדרת HDVS-200, כמו גם מפסקי מטריצות ומגברים.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל