ואלנס מוסיפה שבבים חדשים מסדרת HDBaseT למשפחת מוצרי קוליגו

שני שבבים חדשים בשם VS200 ו-VS210 מבית ואלנס יאפשרו לספקים לעצב מוצרים ולבצע התקנות בפרוטוקול HDBaseT גם עבור מקרים בהם לא קיימות כל הדרישות בשטח על פי מודל "5Play"

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה- ואלנס

השבבים מיועדים למוצרים בכל רמות השוק שבהן אין דרישה לכל סט התכונות המלאות של HDBaseT או לחיבורים ארוכים של מעל 50 מטרים.

השבב הראשון (VS200) מאפשר לממש חלופה ל-5Play על גבי כבל רשת אחד מסוג Cat6  באורך של עד 50 מטר לשידורים באיכות 1080p ועד לאורך של 40 מטר לאיכות שידור של  4K בפורמט לא דחוס או דחוס ללא אובדן איכות (Loseless).  השידורים תואמים לתקן HDMI 1.4 ו – HDMI 2.0  עם תמיכה בהצפנת וידאו בתקן HDCP.  

השבב עובד עם כל תקני הצליל הנפוצים בתקן HDMI 2.0 ובממשקי בקרה כגון UART,IR ו-RS232 וישנה גם אפשרות להטמיע ערוצי הרחבה.

השבב הנוסף (VS210) מוסיף תמיכה ב-USB 2.0 לתמיכה לתמיכה ב-Plug and Play.

שני השבבים מסוגלים להתחבר לשבבים נוספים ממשפחת קוליגו על מנת שהספקים והיצרנים יוכלו להציע מגוון של מוצרים המתבססים על מעגלים מודפסים נפוצים עם הבדלים קטנים יחסית ברמת ההרכבה בלבד.

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל