אקסטרון השיקה ממשק אתרנט ל-KNX להרחבת יכולות מערכות בקרת הבניינים שלה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
KNX 100G – ממשק לשילוב מערכות KNX במערכת אקסטרון (תמונה: Extron)

 

אקסטרון (Extron) הודיעה על הזמינות המיידית של KNX 100G, ממשק IP ל-KNX חדש וקומפקטי המאפשר חיבור של מערכות ניהול בניינים באופן ישיר אל תוך מערכות הבקרה של משפחת Extron Prp Series.

באמצעות ממשק זה יכולים ארגונים לבצע תקשורת דו כיוונית עם התקני KNX, הסטנדרט הגלובלי הוותיק למערכות בקרה בבניינים. כך ניתן, לדוגמה, לשלוח הוראות לנורות חשמל, למערכות הצללת חדרים וגם בקרות אקלים בחדרים מלוח TouchLink Pro של החברה, ובאותה מידה לקבל גם משוב על מצב המערכות, ובזמן אמת.

לפי החברה השילוב של ממשקי KNX 100G אל תוך מערכת הבקרות של החברה קל לביצוע, ודורש הגדרות מעטות בלבד.

"לקוחות ביקשו ממשק KNX שמתייחס באופן יעיל לדרישות שונות בניהול בניינים ולספק תקשורת ומשוב עבור כל ההתקנים שלהם. KNX 100G שלנו תומך בתיעול של עד 5 חיבורי KNX/IP בו זמנית, ולכן מאפשר התממשקות של עד חמש מערכות Extron Pro Series עם כל מערכת KNX אחת", אמר קייסי הול, סגן נשיא לשיווק ומכירות גלובליות באקסטרון.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל