ברכות מישראל לרנדי קליין, נשיא ומנכ"ל קרסטרון שהודיע על פרישה

חברת Crestron העולמית עדכנה ביום שישי האחרון (9/7/2021) כי נשיא ומנכ"ל החברה מר רנדי קליין (Randy Klein) הודיע על סיום עבודתו לאחר למעלה מ-30 שנות פעילות בחברה.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
רנדי קליין ורונן ברוקשטיין, מנכ"ל Crestron ישראל. תמונה - Crestron

במייל שהוציא לכלל עובדי Crestron בעולם, ציין Randy את השייכות הכמעט המשפחתית שלו לחברה בה פעל במשך למעלה משלושה עשורים; החל מתפקיד סמנכ"ל מכירות ושיווק, עד לתפקיד הנשיא והמנכ"ל, תפקיד אותו אייש במהלך שמונה השנים האחרונות.

החלטתו של Randy היא על בסיס רצונו לפרוש לעיסוקי פנאי, ולהקדיש זמן למשפחה בהגיעו כמעט לגיל 70.

מחליפו של Randy בתפקיד הוא Dan Feldstein, בנו של George Feldstein המייסד המיתולוגי של Crestron, שנפטר לפני כ-7 שנים. Dan עובד בחברה מזה כ-25 שנה והוא בוגר הנדסת מחשבים בהכשרתו. 

בעשור הראשון לעבודתו ב-Crestron, עבד Dan כמהנדס במחלקת המחקר והפיתוח של החברה, והיה אחראי לרבים ממוצרי וכלי התוכנה שפותחו בחברה. בהמשך שימש כסגן יו"ר הדירקטוריון, כ-COO  ובשנים האחרונות כיו"ר הדירקטוריון.

ל-Crestron ישראל מקום של כבוד בחברה העולמית על בסיס היכרות של למעלה מ-28 שנה ומחויבות עמוקה לשוק הישראלי על בסיס הקשרים המיוחדים שנוצרו לאורך השנים.

רונן ברוקשטיין, מנכ"ל Crestron ישראל: "כמי שמכיר את חברת Crestron לאורך שנים רבות ולמעשה כמי שהיה הראשון להוביל את ההיכרות והפעילות מול החברה, התמדתי לפתח ולהעמיק את קשרי העבודה לצד הקשרים האישיים עם בכירי החברה. מערכות היחסים הקרובות החלו עוד בימיו של George Feldstein המנוח, עימו הייתי בקשרי חברות, ובמקביל עם Randy Klein ושאר צוות ההנהלה המוביל של החברה אשר ראתה את ישראל כמנוע צמיחה ותמכה בהגדלת הפעילות המקומית. 

"את Dan Feldstein אני מכיר מראשית ימיו בחברה ואין לי כל ספק כי הקשרים רק יתחזקו ויעמיקו ויניבו שיתופי פעולה נוספים בין Crestron ישראל ו-Crestron העולמית. מיד עם פרסום הדיווח על השינויים בצוות המוביל של החברה, קיבלתי מייל מ-Dan Feldstein בו הוא הביע הערכה לעבודת הסניף הישראלי והבטיח להעמיק את שיתוף הפעולה והתמיכה בפעילותנו ובלקוחות Crestron בישראל. ללא ספק, כוחה ועוצמתה של החברה בעולם ובעיקר בשוק הישראלי, רק ילכו ויתעצמו בעיקר בימים מאתגרים אלו. 

"בהזדמנות זו אני מבקש לאחל את כל הטוב, הבריאות והמשך החברות לידידי הטוב Randy Klein, שהעבודה וההפריה ההדדית איתו היו ויהיו עבורי תמיד כחוויה שאפשרה לי ללמוד רבות מאדם מדהים שתרומתו להובלת תעשיית ה AV העולמית כולה היא עצומה ללא כל ספק". 


אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

קרא עוד »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

קרא עוד »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל