חברת Chief עם בשורה חדשה לעולם השילוט הדיגיטלי: מתקני תלייה מסתובבים למסכים

Chief מסובבת את המסך עם Freestyle

השילוט הדיגיטלי, חברת Chief עם בשורה חדשה לעולם השילוט הדיגיטלי: מתקני תלייה מסתובבים למסכים, AVmaster מגזין המולטימדיהחברת Chief, יצרנית מתקני תלייה מבית Milestone השיקה את ה-Freestyle Rotation Adapter: מתאם עבור מתקני תליה להתקנות צמודות קיר בעל ציר המאפשר את סיבוב המסך. הפתרון מותאם לסדרת ConnexSys ו-Fusion מבית Chief והוא מתאים לפרוייקטי קירות ווידאו בהם יש עניין להתקין את המסכים בזוויות שונות. המתאם מאפשר התקנת מסכים בסטייה של 15 מעלות לכל כיוון עם נעילת המתאם כך שהמסך יישאר בדיוק בזווית אליה כוון.

ראו הדגמה מתוך תערוכת השילוט הדיגיטלי DSE 2017:

מדובר בבשורה לשוק המתקינים והמתכננים כאשר כעת ניתן לבצע התקנות מסכים וקירות מסך אלכסוניים במאמץ קטן ובכך לספק ללקוחות מגוון רחב יותר של אפשרויות התקנה: פתרונות שילוט דיגיטלי ומסרים על גבי קירות מסכים המותקנים באופן לא שגרתי מושכים תשומת לב גדולה ממבקרים ומאפשרים חווית מבקרים שונה ומיוחדת הנדרשת למרכזי כנסים, מוזיאונים, חברות פרסום ועוד.

נתונים טכניים:

  • המתאם מותאם לסדרת ConnexSys ו-Fusion
  • ניתן לבצע התאמות מיקרו (בסדרת ConnexSys)
  • משקל מסך מקסימאלי עד 56.7 ק"ג
  • ניתן להתקנה גם על מתקני עמוד ותקרה
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל