דן אנגל, מנהל אזור ישראל, יוון ודר' אפריקה בחברת פוליקום Polycom

, דן אנגל, מנהל אזור ישראל, יוון ודר' אפריקה בחברת פוליקום Polycom, AVmaster מגזין המולטימדיה

דן אנגל, מנהל איזורי – פוליקום

במסגרת המדור "האנשים שמאחורי המותג" ערך צוות AVMaster מבית אנשים ומחשבים ראיון דן אנגל מנהל אזורי בפוליקום ישראל יוון ודרום אפריקה. דן (45) תושב גבעתיים, החל את דרכו בפוליקום לפני כ 15 שנה. בראיון ל AVMaster סיפר דן כי החל את דרכו בחברת נטקום כאיש פריסייל בתחום הוידאו עוד שהטכנולוגיה הייתה בחיתוליה.

״את תחילת דרכי עשיתי בעולם הסאונד, תחום המצריך הבנה טכנית גבוהה מאוד ומצאתי חיבור בין עולם זה לעולם בו אני עוסק כיום. לפני כ-20 שנה העברת וידאו חי על גבי תשתית תקשורת עם רוחב פס אפסי נחשבה ליכולת טכנולוגית מתקדמת ביותר. הטכנולוגיה שברשותנו היום עברה מהפכה אדירה מבחינת מקודדים, אלגוריתמים, מצלמות, מסכים ורזולוציות."

מה המוטו הבסיסי של פוליקום?
"החברה מוכרת את היכולת להפגיש בין אנשים על פני כל מדיה בכל זמן ובכל מקום, באמצעות טכנולוגיות של תקשורת בין-אנושית Collaboration הבאים לידי ביטוי בשני קווי מוצרים: טלפוניה ווידאו (תשתיות ועמדות קצה). בפוליקום שמים דגש לא רק על הטכנולוגיה, אלא על אמינות וקלות השימוש. חשוב לנו שלקוחות שהשקיעו את מיטב כספם ישתמשו בכלים הטכנולוגיים הקיימים וינצלו אותם בצורה מקסימלית".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל